ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Avocado
Avocado Classic 120x200 cm Yaylı Yatak
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Ürün Tipi | Yaylı Yatak |
| Genişlik | 120 cm |
| Yükseklik | 16 cm |
| Uzunluk | 200 cm |
| Kullanıcı Tipi | Yetişkin |
| Kullanım Şekli | Çift Taraf |
| Kapasite | Tek Kişilik |
| Model | Classic |
| Yatak Yapısı | Ortopedik |
| Yay Tipi | Bonel Yay |
| Sertlik | Orta |
| Uyku Pedi | Yok |
| Dolgu Malzemesi | Sert Keçe Sünger Thermobond Elyaf |
| Katlanabilme | Yok |
| Kumaş Tipi | Jakarlı Kumaş |
| Tam Ölçü | 120x200 cm |
| Diğer Özellikler | Kenar Destek Süngeri |