ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Wismann 65WS8503 Ultra HD (4K) TV
Ekran Boyutu
65 İnç
Program Rehberi (EPG)
Var
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Ekran Boyutu | 65 İnç |
| Ekran Çözünürlüğü | 3840x2160 |
| Çıkış Yılı | 2024 |
| Ekran Boyutu (cm) | 164 cm |
| Çözünürlük Standardı | Ultra HD (4K) |
| Ön Çerçeve Rengi | Siyah |
| Ekran | LED |
| Ekran Tipi | Düz (Flat) |
| Yenileme Hızı (Gerçek) | 50/60 Hz |
| Ses Çıkış Gücü (RMS) | 16 W |
| Hoparlör Sistemi | 2.0 |
| Subwoofer | Yok |
| Karasal Alıcı (DVB-T) | Var |
| Kablo TV (DVB-C) | Var |
| HD Uydu Alıcı (DVB-S2) | Var |
| Dahili Wi-Fi | Var |
| USB 2.0 Girişleri | 2 Adet |
| HDMI 1.3/1.4/2.0 Girişleri | 3 Adet |
| Common Interface (CI) | Var |
| Uydu Anteni Girişi | 1 Adet |
| 3D | Yok |
| Smart TV | Var |
| Smart TV Uygulamaları | Netflix Prime Video YouTube |
| Dahili Kamera | Yok |
| Akıllı Etkileşim (Dahili) | Yok |
| Program Rehberi (EPG) | Var |
| Diğer Multimedya Özellikleri | Ekran Yansıtma USB ile Resim/Müzik/Video Oynatma |
| Tüketim Bekleme Modu | 0.5 W |
| Ekran Kalınlık Tipi | Standart |
| Stand Ayak Tipi | İkili stant (V Ayaklı) |
| PC Girişi (VGA) | Var |