ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
TCL 75Q7C Ultra HD (4K) TV
Ekran Boyutu
75 İnç
Program Rehberi (EPG)
Var
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Ekran Boyutu | 75 İnç |
| Ekran Çözünürlüğü | 3840x2160 |
| İşletim Sistemi | Android TV |
| Çıkış Yılı | 2025 |
| Ekran Boyutu (cm) | 189 cm |
| Çözünürlük Standardı | Ultra HD (4K) |
| Kontrast Oranı (Statik) | 7.000:1 |
| HDMI Özellikleri | HDMI Enhanced Audio Return Channel (eARC) HDMI Audio Return Channel (ARC) HDMI 2.1 HDCP 2.2 HDCP |
| Ön Çerçeve Rengi | Siyah |
| SDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) | F |
| HDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) | G |
| Ekran | LED |
| Ekran Tipi | Düz (Flat) |
| Yenileme Hızı (Gerçek) | 100/120/144 Hz |
| HDR | Var |
| Ekran Görüntü Özellikleri | Mini LED QLED with Quantum Dot IMAX Enhanced Quantum Mini LED (QD MiniLED) Quantum Dot Display Local Dimming AiPQ Pro Processor Anti-Glare DCI-P3 97% Dimming 1248 Zones Precision Dimming Ultra Motion (MEMC) VA Panel |
| Ses Çıkış Gücü (RMS) | 60 W |
| Hoparlör Sistemi | 6.2.2 |
| Ses Video Çözücüler | H.265/HEVC (4K/60p) Uydu Dolby Atmos DTS HD DTS DTS:X |
| Subwoofer | Var |
| Analog Alıcı | Var |
| Karasal Alıcı (DVB-T) | Var |
| Kablo TV (DVB-C) | Var |
| HD Uydu Alıcı (DVB-S2) | Var |
| HD Karasal Alıcı (DVB-T2) | Var |
| Dahili Wi-Fi | Var |
| Ethernet LAN Kablo Girişi | Var |
| HDMI-CEC | T-Link |
| Dijital Ses Çıkışı | Optik |
| Common Interface (CI) | Var |
| Analog Kablolu Anten Girişi | 1 Adet |
| Uydu Anteni Girişi | 1 Adet |
| 3D | Yok |
| Smart TV | Var |
| Smart TV Özellikleri | Google Play Store Web Tarayıcı |
| Smart TV Uygulamaları | Google TV Netflix Prime Video YouTube |
| Uygulama Yükleyebilme | Var |
| Dahili Kamera | Yok |
| Akıllı Etkileşim (Dahili) | Var |
| Ses İle TV Kontrolü | Var |
| Program Rehberi (EPG) | Var |
| Diğer Multimedya Özellikleri | Bluetooth FreeSync FreeSync Premium Pro Freesync Premium Google Assistant Ekran Yansıtma Miracast Variable Refresh Rate (VRR) Chromecast Bluetooth HID (Dahili) USB HID Desteği USB ile Resim/Müzik/Video Oynatma USB Klavye ve Fare Desteği AirPlay AirPlay 2 Ambient Mode Art Mode Auto Low Latency Mode (ALLM) Bluetooth 5.4 Google Meet |
| SDR Enerji Tüketimi (1000h) | 128 kWh |
| HDR Enerji Tüketimi (1000h) | 365 kWh |
| Tüketim Bekleme Modu | 0.5 W |
| Ekran Kalınlık Tipi | Slim |
| Stand Ayak Tipi | Dikdörtgen |
| Tasarım Özellikleri | VESA Duvar Montaj Desteği (300x300 mm) |
| TV Genişliği (Ayaklı) | 1666 mm |
| TV Yüksekliği (Ayaklı) | 995 mm |
| TV Derinliği (Ayaklı) | 367 mm |
| TV Genişliği (Ayaksız) | 1666 mm |
| TV Yüksekliği (Ayaksız) | 960 mm |
| TV Derinliği (Ayaksız) | 57 mm |
| TV Ağırlığı (Ayaklı) | 26.5 kg |
| Toplam Ambalaj Ağırlığı | 37.2 kg |
| Öne Çıkan Özellikler | Android TV |
| Wi-Fi Özellikleri | Wi-Fi 5 (802.11a/b/g/n/ac) Dual Band (5GHz) |
| HDR Özellikleri | Dolby Vision HDR10 HDR10+ Dolby Vision IQ HLG (Hybrid Log-Gamma) |
| İşlemci Çekirdek Sayısı | 4 |
| Kutu Genişliği | 1850 mm |
| Kutu Yüksekliği | 1115 mm |
| Kutu Derinliği | 175 mm |
| HbbTV | Var |
| Ses Özellikleri | Bang & Olufsen Sound System |
| TV Ağırlığı (Ayaksız) | 24.6 kg |
| HDMI 2.0 Girişleri | 4 Adet |
| CI Özellikleri | CI+ (1.4) |
| Harici Kamera Desteği | Var |
| Desteklenen Çözünürlükler (HDMI) | 1080p @ 288Hz 3840x2160p @ 144Hz |
| Parlaklık (Maks) | 3000 cd/m² |
| USB 3.2 Gen 1 (3.0) Girişleri | 1 Adet |