ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
TCL 65P79K Ultra HD (4K) TV
Ekran Boyutu
65 İnç
Program Rehberi (EPG)
Var
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Ekran Boyutu | 65 İnç |
| Ekran Çözünürlüğü | 3840x2160 |
| İşletim Sistemi | Android TV |
| Çıkış Yılı | 2025 |
| Ekran Boyutu (cm) | 164 cm |
| Çözünürlük Standardı | Ultra HD (4K) |
| HDMI Özellikleri | HDMI Enhanced Audio Return Channel (eARC) HDMI Audio Return Channel (ARC) HDMI 2.0 HDMI 2.1 HDCP 2.2 HDCP |
| Ön Çerçeve Rengi | Siyah |
| SDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) | F |
| HDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) | G |
| Parlaklık | 450 cd/m² |
| Ekran | LED |
| Ekran Tipi | Düz (Flat) |
| Yenileme Hızı (Gerçek) | 50/60 Hz |
| HDR | Var |
| Ekran Görüntü Özellikleri | QLED with Quantum Dot Quantum Dot Display AiPQ Processor DCI-P3 93% Ultra Motion (MEMC) |
| Ses Çıkış Gücü (RMS) | 20 W |
| Hoparlör Sistemi | 2.0 |
| Ses Video Çözücüler | Dolby Atmos DTS HD Dolby AC-4 DTS Dolby Audio |
| Analog Alıcı | Var |
| Karasal Alıcı (DVB-T) | Var |
| Kablo TV (DVB-C) | Var |
| HD Uydu Alıcı (DVB-S2) | Var |
| HD Karasal Alıcı (DVB-T2) | Var |
| Dahili Wi-Fi | Var |
| Ethernet LAN Kablo Girişi | Var |
| USB 2.0 Girişleri | 1 Adet |
| HDMI-CEC | T-Link |
| Dijital Ses Çıkışı | Optik |
| Common Interface (CI) | Var |
| Analog Kablolu Anten Girişi | 1 Adet |
| Uydu Anteni Girişi | 1 Adet |
| 3D | Yok |
| Smart TV | Var |
| Smart TV Özellikleri | Google Play Store |
| Smart TV Uygulamaları | Google TV Netflix Prime Video YouTube |
| Uygulama Yükleyebilme | Var |
| Dahili Kamera | Yok |
| Akıllı Etkileşim (Dahili) | Var |
| Ses İle TV Kontrolü | Var |
| Program Rehberi (EPG) | Var |
| Diğer Multimedya Özellikleri | Bluetooth Google Assistant Ekran Yansıtma Chromecast USB HID Desteği USB ile Resim/Müzik/Video Oynatma Auto Low Latency Mode (ALLM) Bluetooth 5.4 |
| SDR Enerji Tüketimi (1000h) | 95 kWh |
| HDR Enerji Tüketimi (1000h) | 160 kWh |
| Tüketim Bekleme Modu | 0.5 W |
| Stand Ayak Tipi | İkili stant (V Ayaklı) |
| Tasarım Özellikleri | VESA Duvar Montaj Desteği (400x300 mm) |
| TV Genişliği (Ayaklı) | 1444 mm |
| TV Yüksekliği (Ayaklı) | 893 mm |
| TV Derinliği (Ayaklı) | 320 mm |
| TV Genişliği (Ayaksız) | 1444 mm |
| TV Yüksekliği (Ayaksız) | 831 mm |
| TV Derinliği (Ayaksız) | 69 mm |
| TV Ağırlığı (Ayaklı) | 16 kg |
| Toplam Ambalaj Ağırlığı | 23.6 kg |
| Öne Çıkan Özellikler | Android TV |
| İşletim Sistemi Versiyonu | Android TV 12 (S) |
| Wi-Fi Özellikleri | Wi-Fi 5 (802.11a/b/g/n/ac) Dual Band (5GHz) |
| HDR Özellikleri | Dolby Vision HDR10 HDR10+ HLG (Hybrid Log-Gamma) |
| İşlemci Çekirdek Sayısı | 4 |
| Kutu Genişliği | 1608 mm |
| Kutu Yüksekliği | 1000 mm |
| Kutu Derinliği | 155 mm |
| HbbTV | Var |
| Ses Özellikleri | DTS Virtual:X |
| TV Ağırlığı (Ayaksız) | 15.8 kg |
| HDMI 2.0 Girişleri | 3 Adet |
| Desteklenen Çözünürlükler (HDMI) | 1080p @ 120Hz |
| USB 3.2 Gen 1 (3.0) Girişleri | 1 Adet |