ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
TCL 65C755 Ultra HD (4K) TV (65C755GTV)
Ekran Boyutu
65 İnç
Program Rehberi (EPG)
Var
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Ekran Boyutu | 65 İnç |
| Ekran Çözünürlüğü | 3840x2160 |
| İşletim Sistemi | Android TV |
| Çıkış Yılı | 2024 |
| Ekran Boyutu (cm) | 164 cm |
| Çözünürlük Standardı | Ultra HD (4K) |
| Kontrast Oranı (Statik) | 6.000:1 |
| HDMI Özellikleri | HDMI Enhanced Audio Return Channel (eARC) HDMI Audio Return Channel (ARC) HDMI 2.1 HDCP 2.2 HDCP |
| Ön Çerçeve Rengi | Siyah |
| Parlaklık | 600 cd/m² |
| Ekran | LED |
| Ekran Tipi | Düz (Flat) |
| Yenileme Hızı (Gerçek) | 100/120/144 Hz |
| HDR | Var |
| Ekran Görüntü Özellikleri | Mini LED QLED with Quantum Dot Full Array Local Dimming IMAX Enhanced Quantum Mini LED (QD MiniLED) Quantum Dot Display AiPQ 3.0 Engine DCI-P3 96% |
| Ses Çıkış Gücü (RMS) | 30 W |
| Hoparlör Sistemi | 2.0 |
| Ses Video Çözücüler | H.265/HEVC (4K/60p) Uydu Dolby Atmos Dolby Digital DTS HD DTS |
| Subwoofer | Yok |
| Analog Alıcı | Var |
| Karasal Alıcı (DVB-T) | Var |
| Kablo TV (DVB-C) | Var |
| HD Uydu Alıcı (DVB-S2) | Var |
| HD Karasal Alıcı (DVB-T2) | Var |
| Dahili Wi-Fi | Var |
| Ethernet LAN Kablo Girişi | Var |
| HDMI-CEC | T-Link |
| Dijital Ses Çıkışı | Optik |
| Kompozit Girişi (AV) | Var |
| Common Interface (CI) | Var |
| Analog Kablolu Anten Girişi | 1 Adet |
| Uydu Anteni Girişi | 1 Adet |
| 3D | Yok |
| Smart TV | Var |
| Smart TV Özellikleri | Google Play Store |
| Smart TV Uygulamaları | Google TV Netflix Prime Video YouTube |
| Uygulama Yükleyebilme | Var |
| Dahili Kamera | Yok |
| Akıllı Etkileşim (Dahili) | Var |
| Ses İle TV Kontrolü | Var |
| Program Rehberi (EPG) | Var |
| Diğer Multimedya Özellikleri | Bluetooth FreeSync FreeSync Premium Pro Freesync Premium Google Assistant Ekran Yansıtma Variable Refresh Rate (VRR) Chromecast Bluetooth HID (Dahili) USB HID Desteği USB ile Resim/Müzik/Video Oynatma USB Klavye ve Fare Desteği Yayında Altyazı Desteği AirPlay AirPlay 2 Auto Low Latency Mode (ALLM) Bluetooth 5.0 Google Meet |
| Tüketim Bekleme Modu | 0.5 W |
| Ekran Kalınlık Tipi | Slim |
| Stand Ayak Tipi | Kare |
| Tasarım Özellikleri | VESA Duvar Montaj Desteği (300x300 mm) |
| TV Genişliği (Ayaklı) | 1444 mm |
| TV Yüksekliği (Ayaklı) | 905 mm |
| TV Derinliği (Ayaklı) | 340 mm |
| TV Genişliği (Ayaksız) | 1444 mm |
| TV Yüksekliği (Ayaksız) | 835 mm |
| TV Derinliği (Ayaksız) | 70 mm |
| TV Ağırlığı (Ayaklı) | 22.1 kg |
| Toplam Ambalaj Ağırlığı | 28.4 kg |
| Öne Çıkan Özellikler | Android TV |
| İşletim Sistemi Versiyonu | Android TV 12 (S) |
| Wi-Fi Özellikleri | Wi-Fi 5 (802.11a/b/g/n/ac) Dual Band (5GHz) |
| HDR Özellikleri | Dolby Vision HDR10 HDR10+ Dolby Vision IQ HLG (Hybrid Log-Gamma) |
| İşlemci Çekirdek Sayısı | 4 |
| Kutu Genişliği | 1645 mm |
| Kutu Yüksekliği | 1000 mm |
| Kutu Derinliği | 175 mm |
| HbbTV | Var |
| Ses Özellikleri | DTS Virtual:X Onkyo Ses Geliştirme |
| Ses Kulaklık Çıkışı | Var |
| TV Ağırlığı (Ayaksız) | 20.2 kg |
| HDMI 2.0 Girişleri | 4 Adet |
| CI Özellikleri | CI+ (1.4) |
| Harici Kamera Desteği | Var |
| İşlemci Hızı | 1.4 GHz |
| Desteklenen Çözünürlükler (HDMI) | 3840x2160p @ 144Hz |
| DLNA | Var |
| Parlaklık (Maks) | 1300 cd/m² |
| USB 3.2 Gen 1 (3.0) Girişleri | 1 Adet |