ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Sunny
Sunny SN24LEDI262 HD Ready (HD) TV
Ekran Boyutu
24 İnç
RAM
1.5 GB
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Ekran Boyutu | 24 İnç |
| Ekran Çözünürlüğü | 1366x768 |
| İşletim Sistemi | webOS |
| Çıkış Yılı | 2025 |
| Ekran Boyutu (cm) | 61 cm |
| Çözünürlük Standardı | HD Ready (HD) |
| Ön Çerçeve Rengi | Siyah |
| SDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) | E |
| HDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) | F |
| Ekran | LED |
| Ekran Tipi | Düz (Flat) |
| Yenileme Hızı (Gerçek) | 50/60 Hz |
| HDR | Var |
| Ses Çıkış Gücü (RMS) | 6 W |
| Hoparlör Sistemi | 2.0 |
| Ses Video Çözücüler | Dolby Audio |
| Subwoofer | Yok |
| Analog Alıcı | Var |
| Karasal Alıcı (DVB-T) | Var |
| Kablo TV (DVB-C) | Var |
| HD Uydu Alıcı (DVB-S2) | Var |
| HD Karasal Alıcı (DVB-T2) | Var |
| Dahili Wi-Fi | Var |
| USB 2.0 Girişleri | 2 Adet |
| HDMI 1.3/1.4/2.0 Girişleri | 3 Adet |
| Dijital Ses Çıkışı | SPDIF |
| Analog Kablolu Anten Girişi | 1 Adet |
| Uydu Anteni Girişi | 1 Adet |
| 3D | Yok |
| Smart TV | Var |
| Smart TV Özellikleri | LG ThinQ AI |
| Smart TV Uygulamaları | Disney+ Netflix Prime Video YouTube |
| Uygulama Yükleyebilme | Var |
| Dahili Kamera | Yok |
| Akıllı Etkileşim (Dahili) | Var |
| Ses İle TV Kontrolü | Var |
| Diğer Multimedya Özellikleri | Bluetooth Ekran Yansıtma Akıllı Kumanda (Magic Remote) Uyumu USB ile Resim/Müzik/Video Oynatma AirPlay Apple HomeKit Bluetooth 5.0 |
| SDR Enerji Tüketimi (1000h) | 17 kWh |
| HDR Enerji Tüketimi (1000h) | 22 kWh |
| Ekran Kalınlık Tipi | Standart |
| Stand Ayak Tipi | İkili stant (V Ayaklı) |
| Dahili Depolama | 8 GB |
| İşletim Sistemi Versiyonu | WebOS 23 |
| Wi-Fi Özellikleri | Wi-Fi 5 (802.11a/b/g/n/ac) |
| HDR Özellikleri | HDR10 |
| Hareket İle TV Kontrolü | Var |
| RAM | 1.5 GB |
| Giriş Voltajı | 12 V |