ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Sony XR-55A80J Ultra HD (4K) TV
Ekran Boyutu
55 İnç
Program Rehberi (EPG)
Var
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Ekran Boyutu | 55 İnç |
| Ekran Çözünürlüğü | 3840x2160 |
| İşletim Sistemi | Android TV |
| Çıkış Yılı | 2021 |
| Ekran Boyutu (cm) | 139 cm |
| Çözünürlük Standardı | Ultra HD (4K) |
| HDMI Özellikleri | HDMI Enhanced Audio Return Channel (eARC) HDMI Audio Return Channel (ARC) HDMI 2.0 HDMI 2.1 HDCP 2.3 HDCP 2.2 |
| Ön Çerçeve Rengi | Siyah |
| SDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) | G |
| HDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) | G |
| Ekran | OLED |
| Ekran Tipi | Düz (Flat) |
| Yenileme Hızı (Gerçek) | 100/120 Hz |
| HDR | Var |
| Ekran Görüntü Özellikleri | Live Colour™ Triluminos Ekran Cognitive Processor XR Dual Database Processing Dynamic Contrast Enhancer OLED XR Contrast Pixel Contrast Booster X-Motion Clarity Teknolojisi XR 4K Upscaling XR HDR Remaster XR Smoothing XR Super Resolution XR Triluminos Pro 4K X-Reality PRO |
| Ses Çıkış Gücü (RMS) | 30 W |
| Hoparlör Sistemi | 2.1 |
| Ses Video Çözücüler | H.265/HEVC (4K/60p) Uydu Dolby Atmos Dolby Digital Dolby Digital Plus DTS Dolby Audio |
| Subwoofer | Var |
| Analog Alıcı | Var |
| Karasal Alıcı (DVB-T) | Var |
| Kablo TV (DVB-C) | Var |
| HD Uydu Alıcı (DVB-S2) | Var |
| HD Karasal Alıcı (DVB-T2) | Var |
| Dahili Wi-Fi | Var |
| Ethernet LAN Kablo Girişi | Var |
| USB 2.0 Girişleri | 2 Adet |
| HDMI-CEC | BRAVIA Sync |
| Dijital Ses Çıkışı | Optik |
| Kompozit Girişi (AV) | Var |
| Common Interface (CI) | Var |
| Analog Kablolu Anten Girişi | 1 Adet |
| Uydu Anteni Girişi | 2 Adet |
| 3D | Yok |
| Smart TV | Var |
| Smart TV Özellikleri | Google Play Store Web Tarayıcı (Vewd) |
| Smart TV Uygulamaları | Google TV Netflix Prime Video YouTube |
| Uygulama Yükleyebilme | Var |
| Dahili Kamera | Yok |
| Akıllı Etkileşim (Dahili) | Var |
| Ses İle TV Kontrolü | Var |
| Program Rehberi (EPG) | Var |
| Diğer Multimedya Özellikleri | Bluetooth Ekran Yansıtma Miracast Variable Refresh Rate (VRR) Chromecast Bluetooth HID (Dahili) USB ile Resim/Müzik/Video Oynatma AirPlay Auto Low Latency Mode (ALLM) Bluetooth 4.2 2 Tuner (Çift Alıcı) |
| SDR Enerji Tüketimi (1000h) | 106 kWh |
| HDR Enerji Tüketimi (1000h) | 129 kWh |
| Tüketim Bekleme Modu | 0.5 W |
| Ekran Kalınlık Tipi | Slim |
| Stand Ayak Tipi | İkili Ayak (Düz Metal) |
| Tasarım Özellikleri | VESA Duvar Montaj Desteği (300x300 mm) |
| TV Genişliği (Ayaklı) | 1227 mm |
| TV Yüksekliği (Ayaklı) | 735 mm |
| TV Derinliği (Ayaklı) | 330 mm |
| TV Genişliği (Ayaksız) | 1227 mm |
| TV Yüksekliği (Ayaksız) | 712 mm |
| TV Derinliği (Ayaksız) | 53 mm |
| Toplam Ambalaj Ağırlığı | 25 kg |
| Öne Çıkan Özellikler | Android TV |
| Dahili Depolama | 16 GB |
| İşletim Sistemi Versiyonu | Android TV 10 (Q) |
| Wi-Fi Özellikleri | Wi-Fi 5 (802.11a/b/g/n/ac) WiFi Direct |
| HDR Özellikleri | Dolby Vision HDR10 HLG (Hybrid Log-Gamma) |
| Kutu Genişliği | 1352 mm |
| Kutu Yüksekliği | 828 mm |
| Kutu Derinliği | 184 mm |
| Yayın Kaydetme (PVR) | Harici Disk/USB Bellek ile |
| HbbTV | Var |
| Ses Özellikleri | Acoustic Surface Audio+ DTS Digital Surround |
| Ses Kulaklık Çıkışı | Var |
| Güç Tüketimi Özellikleri | Akıllı Enerji Tasarrufu Sistemi Işık Sensörü (Eco Sensor/Akıllı Sensör) Otomatik Kapanma |
| Kullanım Kılavuzu (TR) | Sony XR-55A80J Ultra HD (4K) TV Kullanım Kılavuzu (TR) |
| TV Ağırlığı (Ayaksız) | 17.8 kg |
| HDMI 2.0 Girişleri | 4 Adet |
| Desteklenen Çözünürlükler (HDMI) | 3840x2160p @ 60 Hz 3840x2160p @ 120Hz |
| USB 3.2 Gen 1 (3.0) Girişleri | 1 Adet |
| Subwoofer Özellikleri | 2 Adet |