ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Samsung
Samsung 98QN100B Ultra HD (4K) TV (QE98QN100BTXTK)
Ekran Boyutu
98 İnç
Program Rehberi (EPG)
Var
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Ekran Boyutu | 98 İnç |
| Ekran Çözünürlüğü | 3840x2160 |
| İşletim Sistemi | Tizen |
| Çıkış Yılı | 2022 |
| Ekran Boyutu (cm) | 249 cm |
| Çözünürlük Standardı | Ultra HD (4K) |
| HDMI Özellikleri | HDMI Enhanced Audio Return Channel (eARC) HDMI Audio Return Channel (ARC) HDMI 2.0 HDMI 2.1 HDCP 2.2 HDCP |
| Ön Çerçeve Rengi | Siyah |
| SDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) | G |
| HDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) | G |
| Ekran | LED |
| Ekran Tipi | Düz (Flat) |
| Yenileme Hızı (Gerçek) | 100/120 Hz |
| HDR | Var |
| Ekran Görüntü Özellikleri | Mini LED QLED with Quantum Dot Quantum Mini LED (QD MiniLED) Quantum Dot Display Pantone Validated Quantum Matrix Technology Auto Motion Plus Supreme UHD Dimming Anti-Glare DCI-P3 100% HGIG Mode Motion Xcelerator Turbo+ Neural Quantum Processor 4K Real Depth Enhancer Ultra Viewing Angle 4K AI Upscaling |
| Ses Çıkış Gücü (RMS) | 120 W |
| Hoparlör Sistemi | 6.4.4 |
| Ses Video Çözücüler | H.265/HEVC (4K/60p) Uydu Dolby Atmos Dolby Digital Dolby Digital Plus |
| Subwoofer | Var |
| Analog Alıcı | Var |
| Karasal Alıcı (DVB-T) | Var |
| Kablo TV (DVB-C) | Var |
| HD Uydu Alıcı (DVB-S2) | Var |
| HD Karasal Alıcı (DVB-T2) | Var |
| Dahili Wi-Fi | Var |
| Ethernet LAN Kablo Girişi | Var |
| USB 2.0 Girişleri | 3 Adet |
| HDMI-CEC | Anynet+ |
| Dijital Ses Çıkışı | Optik |
| Common Interface (CI) | Var |
| Analog Kablolu Anten Girişi | 1 Adet |
| Uydu Anteni Girişi | 2 Adet |
| 3D | Yok |
| Smart TV | Var |
| Smart TV Özellikleri | Smart Hub Web Tarayıcı |
| Smart TV Uygulamaları | Netflix Prime Video YouTube |
| Uygulama Yükleyebilme | Var |
| Dahili Kamera | Yok |
| Akıllı Etkileşim (Dahili) | Var |
| Ses İle TV Kontrolü | Var |
| Program Rehberi (EPG) | Var |
| Diğer Multimedya Özellikleri | Bluetooth FreeSync FreeSync Premium Pro Ekran Yansıtma (İki Yönlü) Freesync Premium Ekran Yansıtma Bluetooth HID (Dahili) USB HID Desteği USB ile Resim/Müzik/Video Oynatma Connect Share (HDD) ConnectShare Oyun Modu Ambient Mode Ambient Mode Plus Auto Low Latency Mode (ALLM) Bixby Voice Bluetooth 5.2 Google Duo One Connect Box Samsung SmartThings Ses Yansıtma Wireless Dex 2 Tuner (Çift Alıcı) |
| SDR Enerji Tüketimi (1000h) | 200 kWh |
| HDR Enerji Tüketimi (1000h) | 608 kWh |
| Tüketim Bekleme Modu | 0.5 W |
| Ekran Kalınlık Tipi | Ultra Slim |
| Stand Ayak Tipi | Kare |
| Tasarım Özellikleri | VESA Duvar Montaj Desteği (600x400 mm) |
| TV Genişliği (Ayaklı) | 2176.3 mm |
| TV Yüksekliği (Ayaklı) | 1313.5 mm |
| TV Derinliği (Ayaklı) | 363.3 mm |
| TV Genişliği (Ayaksız) | 2176.3 mm |
| TV Yüksekliği (Ayaksız) | 1244.3 mm |
| TV Derinliği (Ayaksız) | 19.9 mm |
| TV Ağırlığı (Ayaklı) | 83.6 kg |
| Toplam Ambalaj Ağırlığı | 107.9 kg |
| Öne Çıkan Özellikler | Samsung QLED TV Samsung Neo QLED TV |
| İşletim Sistemi Versiyonu | Tizen 6.5 |
| Wi-Fi Özellikleri | Wi-Fi 5 (802.11a/b/g/n/ac) Dual Band (5GHz) WiFi Direct |
| HDR Özellikleri | HDR10 HDR10+ Quantum HDR 80x HDR10+ GAMING HLG (Hybrid Log-Gamma) Quantum HDR |
| İşlemci Çekirdek Sayısı | 4 |
| Kutu Genişliği | 2379 mm |
| Kutu Yüksekliği | 1431 mm |
| Kutu Derinliği | 350 mm |
| Yayın Kaydetme (PVR) | Yok |
| HbbTV | Var |
| Ses Özellikleri | Object Tracking Sound Object Tracking Sound (OTS Pro) Q-Symphony |
| Ses Kulaklık Çıkışı | Yok |
| Güç Tüketimi Özellikleri | Akıllı Enerji Tasarrufu Sistemi Işık Sensörü (Eco Sensor/Akıllı Sensör) Otomatik Kapanma |
| Diğer Bağlantı Özellikleri | USB-C (Webcam için) |
| Güç Tüketimi (Maksimum) | 535 W |
| TV Ağırlığı (Ayaksız) | 68.6 kg |
| HDMI 2.0 Girişleri | 4 Adet |
| CI Özellikleri | CI+ (1.4) |
| Harici Kamera Desteği | Var |
| Desteklenen Çözünürlükler (HDMI) | 3840x2160p @ 120Hz |
| DLNA | Var |