ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Samsung
Samsung 85LS03BG Ultra HD (4K) TV (QE85LS03BGUXTK)
Ekran Boyutu
85 İnç
Program Rehberi (EPG)
Var
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Ekran Boyutu | 85 İnç |
| Ekran Çözünürlüğü | 3840x2160 |
| İşletim Sistemi | Tizen |
| Çıkış Yılı | 2023 |
| Ekran Boyutu (cm) | 216 cm |
| Çözünürlük Standardı | Ultra HD (4K) |
| HDMI Özellikleri | HDMI Enhanced Audio Return Channel (eARC) HDMI Audio Return Channel (ARC) HDMI 2.0 HDMI 2.1 HDCP 2.2 |
| Ön Çerçeve Rengi | Siyah |
| SDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) | G |
| HDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) | G |
| Ekran | LED |
| Ekran Tipi | Düz (Flat) |
| Yenileme Hızı (Gerçek) | 100/120 Hz |
| HDR | Var |
| Ekran Görüntü Özellikleri | QLED with Quantum Dot Quantum Dot Display Quantum Processor 4K Auto Motion Plus Supreme UHD Dimming AI Upscaling Anti-Glare DCI-P3 100% Dual LED HGIG Mode Motion Xcelerator Turbo+ Real Depth Enhancer Wide Viewing Angle 10 bit Panel Desteği |
| Ses Çıkış Gücü (RMS) | 40 W |
| Hoparlör Sistemi | 2.0.2 |
| Ses Video Çözücüler | H.265/HEVC (4K/60p) Uydu Dolby Atmos Dolby Digital Dolby Digital Plus |
| Subwoofer | Yok |
| Analog Alıcı | Var |
| Karasal Alıcı (DVB-T) | Var |
| Kablo TV (DVB-C) | Var |
| HD Uydu Alıcı (DVB-S2) | Var |
| HD Karasal Alıcı (DVB-T2) | Var |
| Dahili Wi-Fi | Var |
| Ethernet LAN Kablo Girişi | Var |
| USB 2.0 Girişleri | 2 Adet |
| HDMI-CEC | Anynet+ |
| Dijital Ses Çıkışı | Optik |
| Common Interface (CI) | Var |
| Analog Kablolu Anten Girişi | 1 Adet |
| Uydu Anteni Girişi | 1 Adet |
| 3D | Yok |
| Smart TV | Var |
| Smart TV Özellikleri | Smart Hub Web Tarayıcı |
| Smart TV Uygulamaları | Netflix Prime Video YouTube |
| Uygulama Yükleyebilme | Var |
| Dahili Kamera | Yok |
| Akıllı Etkileşim (Dahili) | Var |
| Ses İle TV Kontrolü | Var |
| Program Rehberi (EPG) | Var |
| Diğer Multimedya Özellikleri | Bluetooth FreeSync FreeSync Premium Pro Ekran Yansıtma (İki Yönlü) Freesync Premium Ekran Yansıtma Kablosuz Tasarım (Clean Cable Solution) Bluetooth HID (Dahili) USB HID Desteği Connect Share (HDD) ConnectShare Oyun Modu AirPlay 2 Ambient Mode Plus Art Mode Auto Low Latency Mode (ALLM) Bluetooth 5.2 Bluetooth LE (Low Energy) Google Meet Hareket Sensörü Kişiselleştirilebilir Çerçeve One Connect Box Samsung SmartThings Ses Yansıtma Wireless Dex |
| SDR Enerji Tüketimi (1000h) | 168 kWh |
| HDR Enerji Tüketimi (1000h) | 346 kWh |
| Tüketim Bekleme Modu | 0.5 W |
| Ekran Kalınlık Tipi | Slim |
| Stand Ayak Tipi | İkili Ayak (Düz) |
| Tasarım Özellikleri | VESA Duvar Montaj Desteği (600x400 mm) |
| TV Genişliği (Ayaklı) | 1904.3 mm |
| TV Yüksekliği (Ayaklı) | 1122.4 mm |
| TV Derinliği (Ayaklı) | 347.9 mm |
| TV Genişliği (Ayaksız) | 1904.3 mm |
| TV Yüksekliği (Ayaksız) | 1085.3 mm |
| TV Derinliği (Ayaksız) | 26.9 mm |
| TV Ağırlığı (Ayaklı) | 45.4 kg |
| Toplam Ambalaj Ağırlığı | 64.1 kg |
| Öne Çıkan Özellikler | Samsung QLED TV Samsung The Frame TV |
| İşletim Sistemi Versiyonu | Tizen 7.0 |
| Wi-Fi Özellikleri | Wi-Fi 5 (802.11a/b/g/n/ac) WiFi Direct |
| HDR Özellikleri | HDR10 HDR10+ HDR10+ Adaptive HDR10+ GAMING HLG (Hybrid Log-Gamma) Quantum HDR |
| İşlemci Çekirdek Sayısı | 4 |
| Kutu Genişliği | 2087 mm |
| Kutu Yüksekliği | 1249 mm |
| Kutu Derinliği | 235 mm |
| Yayın Kaydetme (PVR) | Yok |
| HbbTV | Var |
| Ses Özellikleri | Object Tracking Sound Q-Symphony |
| Ses Kulaklık Çıkışı | Yok |
| Güç Tüketimi Özellikleri | Işık Sensörü (Eco Sensor/Akıllı Sensör) Otomatik Kapanma |
| Diğer Bağlantı Özellikleri | One Connect (Optical) USB-C (Webcam için) |
| Güç Tüketimi (Maksimum) | 290 W |
| TV Ağırlığı (Ayaksız) | 44.5 kg |
| HDMI 2.0 Girişleri | 4 Adet |
| CI Özellikleri | CI+ (1.4) |
| Desteklenen Çözünürlükler (HDMI) | 3840x2160p @ 60 Hz 3840x2160p @ 120Hz |
| DLNA | Var |