ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Samsung
Samsung 75LS03D Ultra HD (4K) TV (QE75LS03DAUXTK)
Ekran Boyutu
75 İnç
Program Rehberi (EPG)
Var
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Ekran Boyutu | 75 İnç |
| Ekran Çözünürlüğü | 3840x2160 |
| İşletim Sistemi | Tizen |
| Çıkış Yılı | 2024 |
| Ekran Boyutu (cm) | 189 cm |
| Çözünürlük Standardı | Ultra HD (4K) |
| HDMI Özellikleri | HDMI Enhanced Audio Return Channel (eARC) HDMI Audio Return Channel (ARC) HDMI 2.0 HDMI 2.1 HDCP 2.2 |
| Ön Çerçeve Rengi | Siyah |
| SDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) | F |
| HDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) | G |
| Ekran | LED |
| Ekran Tipi | Düz (Flat) |
| Yenileme Hızı (Gerçek) | 100/120 Hz |
| HDR | Var |
| Ekran Görüntü Özellikleri | QLED with Quantum Dot Quantum Dot Display Pantone Validated Quantum Processor 4K Supreme UHD Dimming AI Upscaling Anti-Glare DCI-P3 100% Dual LED HGIG Mode Motion Xcelerator 120Hz Real Depth Enhancer Wide Viewing Angle |
| Ses Çıkış Gücü (RMS) | 40 W |
| Hoparlör Sistemi | 2.0.2 |
| Ses Video Çözücüler | H.265/HEVC (4K/60p) Uydu Dolby Atmos Dolby Digital Dolby Digital Plus |
| Subwoofer | Yok |
| Analog Alıcı | Var |
| Karasal Alıcı (DVB-T) | Var |
| Kablo TV (DVB-C) | Var |
| HD Uydu Alıcı (DVB-S2) | Var |
| HD Karasal Alıcı (DVB-T2) | Var |
| Dahili Wi-Fi | Var |
| Ethernet LAN Kablo Girişi | Var |
| USB 2.0 Girişleri | 2 Adet |
| HDMI-CEC | Anynet+ |
| Dijital Ses Çıkışı | Optik |
| Common Interface (CI) | Var |
| Analog Kablolu Anten Girişi | 1 Adet |
| Uydu Anteni Girişi | 1 Adet |
| 3D | Yok |
| Smart TV | Var |
| Smart TV Özellikleri | Smart Hub Web Tarayıcı |
| Smart TV Uygulamaları | Netflix Prime Video YouTube |
| Uygulama Yükleyebilme | Var |
| Dahili Kamera | Yok |
| Akıllı Etkileşim (Dahili) | Var |
| Ses İle TV Kontrolü | Var |
| Program Rehberi (EPG) | Var |
| Diğer Multimedya Özellikleri | Bluetooth FreeSync Ekran Yansıtma (İki Yönlü) Freesync Premium Ekran Yansıtma Variable Refresh Rate (VRR) Kablosuz Tasarım (Clean Cable Solution) Bluetooth HID (Dahili) USB HID Desteği Connect Share (HDD) ConnectShare Oyun Modu AirPlay 2 Ambient Mode Plus Art Mode Auto Low Latency Mode (ALLM) Bluetooth 5.2 Bluetooth LE (Low Energy) Google Meet Hareket Sensörü Kişiselleştirilebilir Çerçeve One Connect Box Samsung SmartThings Ses Yansıtma |
| SDR Enerji Tüketimi (1000h) | 129 kWh |
| HDR Enerji Tüketimi (1000h) | 264 kWh |
| Tüketim Bekleme Modu | 0.5 W |
| Ekran Kalınlık Tipi | Slim |
| Stand Ayak Tipi | İkili Ayak (Düz) |
| Tasarım Özellikleri | VESA Duvar Montaj Desteği (400x400 mm) |
| TV Genişliği (Ayaklı) | 1682.3 mm |
| TV Yüksekliği (Ayaklı) | 998.5 mm |
| TV Derinliği (Ayaklı) | 315.8 mm |
| TV Genişliği (Ayaksız) | 1682.3 mm |
| TV Yüksekliği (Ayaksız) | 960.4 mm |
| TV Derinliği (Ayaksız) | 26.9 mm |
| TV Ağırlığı (Ayaklı) | 35.9 kg |
| Toplam Ambalaj Ağırlığı | 50.7 kg |
| Öne Çıkan Özellikler | Samsung QLED TV Samsung The Frame TV |
| İşletim Sistemi Versiyonu | Tizen 8.0 |
| Wi-Fi Özellikleri | Wi-Fi 5 (802.11a/b/g/n/ac) WiFi Direct |
| HDR Özellikleri | HDR10 HDR10+ HDR10+ Adaptive HDR10+ GAMING HLG (Hybrid Log-Gamma) Quantum HDR |
| İşlemci Çekirdek Sayısı | 4 |
| Kutu Genişliği | 1839 mm |
| Kutu Yüksekliği | 1113 mm |
| Kutu Derinliği | 207 mm |
| Yayın Kaydetme (PVR) | Yok |
| HbbTV | Var |
| Ses Özellikleri | Adaptive Sound Pro Object Tracking Sound Q-Symphony |
| Güç Tüketimi Özellikleri | Işık Sensörü (Eco Sensor/Akıllı Sensör) Otomatik Kapanma |
| Kullanım Kılavuzu (TR) | Samsung 75LS03D Ultra HD (4K) TV Kullanım Kılavuzu (TR) |
| Diğer Bağlantı Özellikleri | One Connect (Optical) USB-C (Webcam için) |
| Güç Tüketimi (Maksimum) | 290 W |
| TV Ağırlığı (Ayaksız) | 35.3 kg |
| HDMI 2.0 Girişleri | 4 Adet |
| CI Özellikleri | CI+ (1.4) |
| Harici Kamera Desteği | Var |
| Desteklenen Çözünürlükler (HDMI) | 3840x2160p @ 60 Hz 3840x2160p @ 120Hz |
| DLNA | Var |