ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Samsung
Samsung 65Q6FN Ultra HD (4K) TV (QE65Q6FNAT)
Ekran Boyutu
65 İnç
Program Rehberi (EPG)
Var
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Ekran Boyutu | 65 İnç |
| Ekran Çözünürlüğü | 3840x2160 |
| İşletim Sistemi | Tizen |
| Çıkış Yılı | 2018 |
| Ekran Boyutu (cm) | 164 cm |
| Çözünürlük Standardı | Ultra HD (4K) |
| HDMI Özellikleri | HDMI Audio Return Channel (ARC) HDMI 2.0 HDMI 2.0a HDCP 2.2 |
| Ön Çerçeve Rengi | Siyah & Gümüş |
| Ekran | LED |
| Ekran Tipi | Düz (Flat) |
| Yenileme Hızı (Gerçek) | 100/120 Hz |
| HDR | Var |
| Ekran Görüntü Özellikleri | QLED with Quantum Dot Quantum Dot Display Q | 4K Elite Black Q Engine Ultra Clear Panel UHD Upscaling Q Color Q Contrast Ultra Slim Array 10 bit Panel Desteği |
| Ses Çıkış Gücü (RMS) | 40 W |
| Hoparlör Sistemi | 2.1 |
| Ses Video Çözücüler | H.265/HEVC (4K/60p) Uydu Dolby Digital Dolby Digital Plus |
| Subwoofer | Var |
| Analog Alıcı | Var |
| Karasal Alıcı (DVB-T) | Var |
| Kablo TV (DVB-C) | Var |
| HD Uydu Alıcı (DVB-S2) | Var |
| HD Karasal Alıcı (DVB-T2) | Var |
| Dahili Wi-Fi | Var |
| Ethernet LAN Kablo Girişi | Var |
| USB 2.0 Girişleri | 2 Adet |
| HDMI 1.3/1.4/2.0 Girişleri | 4 Adet |
| HDMI-CEC | Anynet+ |
| Dijital Ses Çıkışı | Optik |
| Common Interface (CI) | Var |
| Analog Kablolu Anten Girişi | 1 Adet |
| Uydu Anteni Girişi | 1 Adet |
| 3D | Yok |
| Smart TV | Var |
| Smart TV Özellikleri | Smart Hub Web Tarayıcı |
| Uygulama Yükleyebilme | Var |
| Dahili Kamera | Yok |
| Akıllı Etkileşim (Dahili) | Var |
| Ses İle TV Kontrolü | Var |
| Program Rehberi (EPG) | Var |
| Diğer Multimedya Özellikleri | Bluetooth Ekran Yansıtma Tek kumanda (One Remote Control) Bluetooth HID (Dahili) USB HID Desteği Connect Share (HDD) ConnectShare Digital Clean View Oyun Modu Ambient Mode Samsung SmartThings Ultra Clean View 4K Ultra HD Connected 360° Tasarım (360° Design) |
| Tüketim Bekleme Modu | 0.5 W |
| Ekran Kalınlık Tipi | Slim |
| Stand Ayak Tipi | İkili stant (V Ayaklı) |
| TV Genişliği (Ayaklı) | 1446.3 mm |
| TV Yüksekliği (Ayaklı) | 909.4 mm |
| TV Derinliği (Ayaklı) | 285.7 mm |
| TV Genişliği (Ayaksız) | 1446.3 mm |
| TV Yüksekliği (Ayaksız) | 833.8 mm |
| TV Derinliği (Ayaksız) | 54.9 mm |
| TV Ağırlığı (Ayaklı) | 24.8 kg |
| Toplam Ambalaj Ağırlığı | 32 kg |
| Öne Çıkan Özellikler | Samsung QLED TV Ultra HD Premium |
| Wi-Fi Özellikleri | Wi-Fi 5 (802.11a/b/g/n/ac) WiFi Direct |
| HDR Özellikleri | HDR10 HDR10+ Q | 4K HDR Elite HLG (Hybrid Log-Gamma) |
| İşlemci Çekirdek Sayısı | 4 |
| Kutu Genişliği | 1587 mm |
| Kutu Yüksekliği | 965 mm |
| Kutu Derinliği | 168 mm |
| Yayın Kaydetme (PVR) | Yok |
| HbbTV | Var |
| Güç Tüketimi Özellikleri | Işık Sensörü (Eco Sensor/Akıllı Sensör) Otomatik Kapanma |
| Kullanım Kılavuzu (TR) | Samsung 65Q6FN Ultra HD (4K) TV Kullanım Kılavuzu (TR) |
| Diğer Bağlantı Özellikleri | Ex-Link (RS-232C) |
| Güç Tüketimi (Maksimum) | 215 W |
| Tüketim Ortalama | 115 W |
| TV Ağırlığı (Ayaksız) | 24.2 kg |
| CI Özellikleri | CI+ (1.4) |
| Desteklenen Çözünürlükler (HDMI) | 3840x2160p @ 60 Hz |
| DLNA | Var |
| Yenileme Hızı (Yazılım) | PQI 2800 |
| Eski Enerji Tüketim Sınıfı (A-D) | A+ |
| Tüketim Tasarruf Modu | 38.7 W |
| Ortalama Yıllık Tüketim | 160 kWh |
| HbbTV Özellikleri | v1.5 |