ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Samsung
Samsung 65CU7000 Ultra HD (4K) TV (UE65CU7000UXTK)
Ekran Boyutu
65 İnç
Program Rehberi (EPG)
Var
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Ekran Boyutu | 65 İnç |
| Ekran Çözünürlüğü | 3840x2160 |
| İşletim Sistemi | Tizen |
| Çıkış Yılı | 2023 |
| Ekran Boyutu (cm) | 164 cm |
| Çözünürlük Standardı | Ultra HD (4K) |
| HDMI Özellikleri | HDMI Enhanced Audio Return Channel (eARC) HDMI Audio Return Channel (ARC) HDMI 2.0 HDCP 2.2 HDCP |
| Ön Çerçeve Rengi | Siyah |
| SDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) | G |
| HDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) | G |
| Ekran | LED |
| Ekran Tipi | Düz (Flat) |
| Yenileme Hızı (Gerçek) | 50/60 Hz |
| HDR | Var |
| Ekran Görüntü Özellikleri | PurColour Teknolojisi Contrast Enhancer Crystal Processor 4K HGIG Mode Motion Xcelerator UHD Dimming |
| Ses Çıkış Gücü (RMS) | 20 W |
| Hoparlör Sistemi | 2.0 |
| Ses Video Çözücüler | H.265/HEVC (4K/60p) Uydu Dolby Digital Dolby Digital Plus |
| Subwoofer | Yok |
| Analog Alıcı | Var |
| Karasal Alıcı (DVB-T) | Var |
| Kablo TV (DVB-C) | Var |
| HD Uydu Alıcı (DVB-S2) | Var |
| HD Karasal Alıcı (DVB-T2) | Var |
| Dahili Wi-Fi | Var |
| Ethernet LAN Kablo Girişi | Var |
| USB 2.0 Girişleri | 1 Adet |
| HDMI 1.3/1.4/2.0 Girişleri | 3 Adet |
| HDMI-CEC | Anynet+ |
| Dijital Ses Çıkışı | Optik |
| Common Interface (CI) | Var |
| Analog Kablolu Anten Girişi | 1 Adet |
| Uydu Anteni Girişi | 1 Adet |
| 3D | Yok |
| Smart TV | Var |
| Smart TV Özellikleri | Smart Hub Web Tarayıcı |
| Smart TV Uygulamaları | Netflix Prime Video YouTube |
| Uygulama Yükleyebilme | Var |
| Dahili Kamera | Yok |
| Akıllı Etkileşim (Dahili) | Yok |
| Program Rehberi (EPG) | Var |
| Diğer Multimedya Özellikleri | Bluetooth Ekran Yansıtma Bluetooth HID (Dahili) USB HID Desteği USB ile Resim/Müzik/Video Oynatma ConnectShare Oyun Modu Auto Low Latency Mode (ALLM) Bixby Bluetooth 5.2 Bluetooth LE (Low Energy) Google Meet Multiroom Link Samsung SmartThings Ses Yansıtma Wireless Dex |
| SDR Enerji Tüketimi (1000h) | 112 kWh |
| HDR Enerji Tüketimi (1000h) | 187 kWh |
| Tüketim Bekleme Modu | 0.5 W |
| Ekran Kalınlık Tipi | Slim |
| Stand Ayak Tipi | İkili stant (V Ayaklı) |
| Tasarım Özellikleri | VESA Duvar Montaj Desteği (400x300 mm) |
| TV Genişliği (Ayaklı) | 1449.4 mm |
| TV Yüksekliği (Ayaklı) | 906.6 mm |
| TV Derinliği (Ayaklı) | 282.1 mm |
| TV Genişliği (Ayaksız) | 1449.4 mm |
| TV Yüksekliği (Ayaksız) | 830.3 mm |
| TV Derinliği (Ayaksız) | 59.9 mm |
| TV Ağırlığı (Ayaklı) | 20.9 kg |
| Toplam Ambalaj Ağırlığı | 28.6 kg |
| İşletim Sistemi Versiyonu | Tizen 7.0 |
| Wi-Fi Özellikleri | Wi-Fi 5 (802.11a/b/g/n/ac) WiFi Direct |
| HDR Özellikleri | HDR10 HDR10+ HLG (Hybrid Log-Gamma) |
| İşlemci Çekirdek Sayısı | 4 |
| Kutu Genişliği | 1606 mm |
| Kutu Yüksekliği | 963 mm |
| Kutu Derinliği | 184 mm |
| Yayın Kaydetme (PVR) | Yok |
| HbbTV | Var |
| Ses Özellikleri | Object Tracking Sound (OTS Lite) Q-Symphony |
| Ses Kulaklık Çıkışı | Yok |
| Güç Tüketimi Özellikleri | Akıllı Enerji Tasarrufu Sistemi Işık Sensörü (Eco Sensor/Akıllı Sensör) Otomatik Kapanma |
| Güç Tüketimi (Maksimum) | 195 W |
| TV Ağırlığı (Ayaksız) | 20.6 kg |
| CI Özellikleri | CI+ (1.4) |
| Desteklenen Çözünürlükler (HDMI) | 3840x2160p @ 60 Hz |
| Dinamik Kontrast | Mega Dynamic Contrast |