ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Samsung
Samsung 55Q60C Ultra HD (4K) TV (QE55Q60CAUXTK)
Ekran Boyutu
55 İnç
Program Rehberi (EPG)
Var
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Ekran Boyutu | 55 İnç |
| Ekran Çözünürlüğü | 3840x2160 |
| İşletim Sistemi | Tizen |
| Çıkış Yılı | 2023 |
| Ekran Boyutu (cm) | 139 cm |
| Çözünürlük Standardı | Ultra HD (4K) |
| HDMI Özellikleri | HDMI Enhanced Audio Return Channel (eARC) HDMI Audio Return Channel (ARC) HDMI 2.0 HDCP 2.2 HDCP |
| Ön Çerçeve Rengi | Siyah |
| SDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) | F |
| HDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) | G |
| Ekran | LED |
| Ekran Tipi | Düz (Flat) |
| Yenileme Hızı (Gerçek) | 50/60 Hz |
| HDR | Var |
| Ekran Görüntü Özellikleri | QLED with Quantum Dot Quantum Dot Display Pantone Validated DCI-P3 100% Dual LED HGIG Mode Motion Xcelerator Quantum Processor Lite 4K Resolution Upscaler (4K) Ultimate UHD Dimming |
| Ses Çıkış Gücü (RMS) | 20 W |
| Hoparlör Sistemi | 2.0 |
| Ses Video Çözücüler | H.265/HEVC (4K/60p) Uydu Dolby Digital Dolby Digital Plus |
| Subwoofer | Yok |
| Analog Alıcı | Var |
| Karasal Alıcı (DVB-T) | Var |
| Kablo TV (DVB-C) | Var |
| HD Uydu Alıcı (DVB-S2) | Var |
| HD Karasal Alıcı (DVB-T2) | Var |
| Dahili Wi-Fi | Var |
| Ethernet LAN Kablo Girişi | Var |
| USB 2.0 Girişleri | 2 Adet |
| HDMI-CEC | Anynet+ |
| Dijital Ses Çıkışı | Optik |
| Common Interface (CI) | Var |
| Analog Kablolu Anten Girişi | 1 Adet |
| Uydu Anteni Girişi | 1 Adet |
| 3D | Yok |
| Smart TV | Var |
| Smart TV Özellikleri | Smart Hub Web Tarayıcı |
| Smart TV Uygulamaları | Netflix Prime Video YouTube |
| Uygulama Yükleyebilme | Var |
| Dahili Kamera | Yok |
| Akıllı Etkileşim (Dahili) | Var |
| Ses İle TV Kontrolü | Var |
| Program Rehberi (EPG) | Var |
| Diğer Multimedya Özellikleri | Bluetooth Ekran Yansıtma Bluetooth HID (Dahili) USB HID Desteği USB ile Resim/Müzik/Video Oynatma Connect Share (HDD) ConnectShare Oyun Modu AirPlay 2 Ambient Mode Auto Low Latency Mode (ALLM) Bixby Voice Bluetooth 5.2 Bluetooth LE (Low Energy) Google Meet Multiroom Link Samsung SmartThings Ses Yansıtma Wireless Dex |
| SDR Enerji Tüketimi (1000h) | 71 kWh |
| HDR Enerji Tüketimi (1000h) | 130 kWh |
| Tüketim Bekleme Modu | 0.5 W |
| Ekran Kalınlık Tipi | Ultra Slim |
| Stand Ayak Tipi | İkili Ayak (Düz) |
| Tasarım Özellikleri | VESA Duvar Montaj Desteği (200x200 mm) |
| TV Genişliği (Ayaklı) | 1232.1 mm |
| TV Yüksekliği (Ayaklı) | 745.9 mm |
| TV Derinliği (Ayaklı) | 224 mm |
| TV Genişliği (Ayaksız) | 1232.1 mm |
| TV Yüksekliği (Ayaksız) | 708.3 mm |
| TV Derinliği (Ayaksız) | 25.7 mm |
| TV Ağırlığı (Ayaklı) | 15.8 kg |
| Toplam Ambalaj Ağırlığı | 22 kg |
| Öne Çıkan Özellikler | Samsung QLED TV |
| İşletim Sistemi Versiyonu | Tizen 7.0 |
| Wi-Fi Özellikleri | Wi-Fi 5 (802.11a/b/g/n/ac) Dual Band (5GHz) WiFi Direct |
| HDR Özellikleri | HDR10 HDR10+ HDR10+ Adaptive HLG (Hybrid Log-Gamma) Quantum HDR |
| İşlemci Çekirdek Sayısı | 4 |
| Kutu Genişliği | 1399 mm |
| Kutu Yüksekliği | 846 mm |
| Kutu Derinliği | 148 mm |
| Yayın Kaydetme (PVR) | Yok |
| HbbTV | Var |
| Ses Özellikleri | Object Tracking Sound (OTS Lite) Q-Symphony |
| Güç Tüketimi Özellikleri | Akıllı Enerji Tasarrufu Sistemi Işık Sensörü (Eco Sensor/Akıllı Sensör) Otomatik Kapanma |
| Güç Tüketimi (Maksimum) | 145 W |
| TV Ağırlığı (Ayaksız) | 15.5 kg |
| HDMI 2.0 Girişleri | 3 Adet |
| CI Özellikleri | CI+ (1.4) |
| Desteklenen Çözünürlükler (HDMI) | 3840x2160p @ 60 Hz |