ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Philips
Philips 75PUS8909 Ultra HD (4K) TV (75PUS8909/12)
Ekran Boyutu
75 İnç
Program Rehberi (EPG)
Var
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Ekran Boyutu | 75 İnç |
| Ekran Çözünürlüğü | 3840x2160 |
| İşletim Sistemi | Titan OS |
| Çıkış Yılı | 2024 |
| Ekran Boyutu (cm) | 189 cm |
| Çözünürlük Standardı | Ultra HD (4K) |
| HDMI Özellikleri | HDMI Enhanced Audio Return Channel (eARC) HDMI Audio Return Channel (ARC) HDMI 2.1 HDCP 2.3 HDCP 2.2 HDCP |
| Ön Çerçeve Rengi | Gri |
| SDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) | E |
| HDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) | G |
| Ekran | LED |
| Ekran Tipi | Düz (Flat) |
| Yenileme Hızı (Gerçek) | 100/120/144 Hz |
| HDR | Var |
| Ekran Görüntü Özellikleri | P5 Perfect Picture Engine |
| Ses Çıkış Gücü (RMS) | 50 W |
| Hoparlör Sistemi | 2.1 |
| Ses Video Çözücüler | H.265/HEVC (4K/60p) Uydu Dolby Atmos Dolby Digital DTS:X |
| Subwoofer | Var |
| Analog Alıcı | Var |
| Karasal Alıcı (DVB-T) | Var |
| Kablo TV (DVB-C) | Var |
| HD Uydu Alıcı (DVB-S2) | Var |
| HD Karasal Alıcı (DVB-T2) | Var |
| Dahili Wi-Fi | Var |
| Ethernet LAN Kablo Girişi | Var |
| USB 2.0 Girişleri | 1 Adet |
| HDMI-CEC | EasyLink |
| Dijital Ses Çıkışı | Optik |
| Common Interface (CI) | Var |
| Analog Kablolu Anten Girişi | 1 Adet |
| Uydu Anteni Girişi | 1 Adet |
| 3D | Yok |
| Smart TV | Var |
| Smart TV Uygulamaları | Netflix Prime Video YouTube |
| Dahili Kamera | Yok |
| Akıllı Etkileşim (Dahili) | Var |
| Ses İle TV Kontrolü | Var |
| Program Rehberi (EPG) | Var |
| Diğer Multimedya Özellikleri | Bluetooth FreeSync Freesync Premium Google Assistant Ekran Yansıtma Variable Refresh Rate (VRR) USB ile Resim/Müzik/Video Oynatma Amazon Alexa Auto Low Latency Mode (ALLM) Bluetooth 5.2 DTS Play-Fi |
| SDR Enerji Tüketimi (1000h) | 91 kWh |
| HDR Enerji Tüketimi (1000h) | 268 kWh |
| Tüketim Bekleme Modu | 0.5 W |
| Ekran Kalınlık Tipi | Standart |
| Stand Ayak Tipi | İkili stant (V Ayaklı) |
| TV Genişliği (Ayaklı) | 1671 mm |
| TV Yüksekliği (Ayaklı) | 1033 mm |
| TV Derinliği (Ayaklı) | 341 mm |
| TV Genişliği (Ayaksız) | 1671 mm |
| TV Yüksekliği (Ayaksız) | 970 mm |
| TV Derinliği (Ayaksız) | 84 mm |
| TV Ağırlığı (Ayaklı) | 36.7 kg |
| Dahili Depolama | 8 GB |
| Wi-Fi Özellikleri | Wi-Fi 5 (802.11a/b/g/n/ac) Dual Band (5GHz) 2x2 |
| HDR Özellikleri | Dolby Vision HDR10 HDR10+ HLG (Hybrid Log-Gamma) |
| HbbTV | Var |
| Ses Özellikleri | AI Sound |
| Ses Kulaklık Çıkışı | Var |
| Güç Tüketimi Özellikleri | Güç Tasarrufu Modu (Ekonomik mod) Otomatik Kapanma |
| Kullanım Kılavuzu (TR) | Philips 75PUS8909 Ultra HD (4K) TV Kullanım Kılavuzu (TR) |
| TV Ağırlığı (Ayaksız) | 36 kg |
| HDMI 2.0 Girişleri | 4 Adet |
| CI Özellikleri | CI+ (1.3) |
| Desteklenen Çözünürlükler (HDMI) | 3840x2160p @ 144Hz |
| USB 3.2 Gen 1 (3.0) Girişleri | 1 Adet |
| Subwoofer Özellikleri | 30 W |
| Ambilight | Var |
| Ambilight Özellikleri | Ambilight FTI Animasyonu Ambilight Müzik AmbiSleep Dinlenme ışık modu Duvar rengine uyarlanma Philips Wireless Home Speakers 3 Taraflı |