ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Philips
Philips 50PUS8349 Ultra HD (4K) TV (50PUS8349/62)
Ekran Boyutu
50 İnç
Program Rehberi (EPG)
Var
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Ekran Boyutu | 50 İnç |
| Ekran Çözünürlüğü | 3840x2160 |
| İşletim Sistemi | Titan OS |
| Çıkış Yılı | 2024 |
| Ekran Boyutu (cm) | 126 cm |
| Çözünürlük Standardı | Ultra HD (4K) |
| HDMI Özellikleri | HDMI Enhanced Audio Return Channel (eARC) HDMI Audio Return Channel (ARC) HDMI 2.1 HDCP 2.3 HDCP 2.2 HDCP |
| Ön Çerçeve Rengi | Siyah |
| SDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) | G |
| HDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) | G |
| Ekran | LED |
| Ekran Tipi | Düz (Flat) |
| Yenileme Hızı (Gerçek) | 50/60 Hz |
| HDR | Var |
| Ekran Görüntü Özellikleri | Pixel Precise Ultra HD Engine |
| Ses Çıkış Gücü (RMS) | 20 W |
| Hoparlör Sistemi | 2.0 |
| Ses Video Çözücüler | H.265/HEVC (4K/60p) Uydu Dolby Atmos Dolby Digital DTS:X |
| Subwoofer | Yok |
| Analog Alıcı | Var |
| Karasal Alıcı (DVB-T) | Var |
| Kablo TV (DVB-C) | Var |
| HD Uydu Alıcı (DVB-S2) | Var |
| HD Karasal Alıcı (DVB-T2) | Var |
| Dahili Wi-Fi | Var |
| Ethernet LAN Kablo Girişi | Var |
| USB 2.0 Girişleri | 2 Adet |
| HDMI-CEC | EasyLink |
| Dijital Ses Çıkışı | Optik |
| Common Interface (CI) | Var |
| Analog Kablolu Anten Girişi | 1 Adet |
| Uydu Anteni Girişi | 1 Adet |
| 3D | Yok |
| Smart TV | Var |
| Smart TV Uygulamaları | Netflix Prime Video YouTube |
| Dahili Kamera | Yok |
| Akıllı Etkileşim (Dahili) | Var |
| Ses İle TV Kontrolü | Var |
| Program Rehberi (EPG) | Var |
| Diğer Multimedya Özellikleri | Bluetooth Google Assistant Ekran Yansıtma Variable Refresh Rate (VRR) USB ile Resim/Müzik/Video Oynatma Amazon Alexa Auto Low Latency Mode (ALLM) Bluetooth 5.2 |
| SDR Enerji Tüketimi (1000h) | 71 kWh |
| HDR Enerji Tüketimi (1000h) | 118 kWh |
| Tüketim Bekleme Modu | 0.5 W |
| Ekran Kalınlık Tipi | Standart |
| Stand Ayak Tipi | İkili stant (V Ayaklı) |
| Tasarım Özellikleri | VESA Duvar Montaj Desteği (300x200 mm) |
| TV Genişliği (Ayaklı) | 1116 mm |
| TV Yüksekliği (Ayaklı) | 716 mm |
| TV Derinliği (Ayaklı) | 263 mm |
| TV Genişliği (Ayaksız) | 1116 mm |
| TV Yüksekliği (Ayaksız) | 658 mm |
| TV Derinliği (Ayaksız) | 82 mm |
| TV Ağırlığı (Ayaklı) | 11.6 kg |
| Toplam Ambalaj Ağırlığı | 15.1 kg |
| Dahili Depolama | 8 GB |
| Wi-Fi Özellikleri | Wi-Fi 5 (802.11a/b/g/n/ac) Dual Band (5GHz) 2x2 |
| HDR Özellikleri | HDR10 HDR10+ HLG (Hybrid Log-Gamma) |
| Kutu Genişliği | 1240 mm |
| Kutu Yüksekliği | 785 mm |
| Kutu Derinliği | 150 mm |
| HbbTV | Var |
| Ses Özellikleri | AI Sound |
| Ses Kulaklık Çıkışı | Var |
| Güç Tüketimi Özellikleri | Güç Tasarrufu Modu (Ekonomik mod) Işık Sensörü (Eco Sensor/Akıllı Sensör) Otomatik Kapanma |
| Kullanım Kılavuzu (TR) | Philips 50PUS8349 Ultra HD (4K) TV Kullanım Kılavuzu (TR) |
| HDMI 2.0 Girişleri | 3 Adet |
| CI Özellikleri | CI+ (1.3) |
| Desteklenen Çözünürlükler (HDMI) | 3840x2160p @ 60 Hz |
| Ambilight | Var |
| Ambilight Özellikleri | Ambilight FTI Animasyonu Ambilight Müzik AmbiSleep Dinlenme ışık modu Duvar rengine uyarlanma Gün Doğumu Alarmı 3 Taraflı |