ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Philips
Philips 42OLED810 Ultra HD (4K) TV (42OLED810/12)
Ekran Boyutu
42 İnç
Program Rehberi (EPG)
Var
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Ekran Boyutu | 42 İnç |
| Ekran Çözünürlüğü | 3840x2160 |
| İşletim Sistemi | Android TV |
| Çıkış Yılı | 2025 |
| Ekran Boyutu (cm) | 105 cm |
| Çözünürlük Standardı | Ultra HD (4K) |
| HDMI Özellikleri | HDMI Enhanced Audio Return Channel (eARC) HDMI Audio Return Channel (ARC) HDMI 2.1 HDCP 2.3 HDCP |
| Ön Çerçeve Rengi | Siyah |
| SDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) | G |
| HDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) | G |
| Ekran | OLED |
| Ekran Tipi | Düz (Flat) |
| Yenileme Hızı (Gerçek) | 100/120/144 Hz |
| HDR | Var |
| Ekran Görüntü Özellikleri | Micro Dimming Perfect CalMAN Ready HGIG Mode P5 AI Perfect Picture Engine Perfect Natural Motion Ultra Motion (MEMC) |
| Ses Çıkış Gücü (RMS) | 50 W |
| Hoparlör Sistemi | 2.1 |
| Ses Video Çözücüler | H.265/HEVC (4K/60p) Uydu Dolby Atmos Dolby Digital DTS HD Dolby AC-4 DTS Dolby MS12 DTS:X |
| Subwoofer | Var |
| Analog Alıcı | Var |
| Karasal Alıcı (DVB-T) | Var |
| Kablo TV (DVB-C) | Var |
| HD Uydu Alıcı (DVB-S2) | Var |
| HD Karasal Alıcı (DVB-T2) | Var |
| Dahili Wi-Fi | Var |
| Ethernet LAN Kablo Girişi | Var |
| USB 2.0 Girişleri | 1 Adet |
| HDMI-CEC | EasyLink |
| Dijital Ses Çıkışı | Optik |
| Common Interface (CI) | Var |
| Analog Kablolu Anten Girişi | 1 Adet |
| Uydu Anteni Girişi | 1 Adet |
| 3D | Yok |
| Smart TV | Var |
| Smart TV Özellikleri | Google Play Store Web Tarayıcı |
| Smart TV Uygulamaları | Disney+ Google TV Netflix Prime Video YouTube |
| Uygulama Yükleyebilme | Var |
| Dahili Kamera | Yok |
| Akıllı Etkileşim (Dahili) | Var |
| Ses İle TV Kontrolü | Var |
| Program Rehberi (EPG) | Var |
| Diğer Multimedya Özellikleri | Bluetooth FreeSync G-Sync Compatible Freesync Premium Google Assistant Ekran Yansıtma Variable Refresh Rate (VRR) Chromecast Philips SimplyShare Yazılım Güncelleştirme (USB/Çevrimiçi/Otomatik) AirPlay Amazon Alexa Apple HomeKit Auto Low Latency Mode (ALLM) Bluetooth 5.2 Control4 Uyumu DTS Play-Fi Matter Uyumu |
| SDR Enerji Tüketimi (1000h) | 52 kWh |
| HDR Enerji Tüketimi (1000h) | 61 kWh |
| Tüketim Bekleme Modu | 0.5 W |
| Ekran Kalınlık Tipi | Standart |
| Stand Ayak Tipi | Metal Oval |
| Tasarım Özellikleri | Süper İnce Ön Çerçeve VESA Duvar Montaj Desteği (300x300 mm) |
| TV Genişliği (Ayaklı) | 932 mm |
| TV Yüksekliği (Ayaklı) | 606 mm |
| TV Derinliği (Ayaklı) | 208 mm |
| TV Genişliği (Ayaksız) | 932 mm |
| TV Yüksekliği (Ayaksız) | 541 mm |
| TV Derinliği (Ayaksız) | 70 mm |
| TV Ağırlığı (Ayaklı) | 15.24 kg |
| Toplam Ambalaj Ağırlığı | 18.4 kg |
| Öne Çıkan Özellikler | Android TV |
| Dahili Depolama | 32 GB |
| İşletim Sistemi Versiyonu | Android TV 14 (U) |
| Wi-Fi Özellikleri | Wi-Fi 6 (802.11 a/b/g/n/ac/ax) Dual Band (5GHz) 2x2 |
| HDR Özellikleri | Dolby Vision HDR10 HDR10+ HDR10+ Adaptive HLG (Hybrid Log-Gamma) |
| Kutu Genişliği | 1100 mm |
| Kutu Yüksekliği | 711 mm |
| Kutu Derinliği | 170 mm |
| HbbTV | Var |
| Ses Özellikleri | A.I. Sound Dolby Bas Güçlendirme Dolby Ses Sabitleyicisi Oda Kalibrasyonu |
| Ses Kulaklık Çıkışı | Var |
| Güç Tüketimi Özellikleri | Akıllı Enerji Tasarrufu Sistemi Işık Sensörü (Eco Sensor/Akıllı Sensör) Otomatik Kapanma |
| Kullanım Kılavuzu (TR) | Philips 42OLED810 Ultra HD (4K) TV Kullanım Kılavuzu (TR) |
| TV Ağırlığı (Ayaksız) | 12.42 kg |
| HDMI 2.0 Girişleri | 4 Adet |
| Desteklenen Çözünürlükler (HDMI) | 3840x2160p @ 144Hz |
| USB 3.2 Gen 1 (3.0) Girişleri | 1 Adet |
| Subwoofer Özellikleri | 30 W |
| Ambilight | Var |
| Ambilight Özellikleri | Ambilight Suite Duvar rengine uyarlanma Music Mode Oyun modu 3 Taraflı |