ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Philips
Philips 32PHS6009 HD Ready (HD) TV (32PHS6009/62)
Ekran Boyutu
32 İnç
Program Rehberi (EPG)
Var
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Ekran Boyutu | 32 İnç |
| Ekran Çözünürlüğü | 1366x768 |
| İşletim Sistemi | Titan OS |
| Çıkış Yılı | 2024 |
| Ekran Boyutu (cm) | 80 cm |
| Çözünürlük Standardı | HD Ready (HD) |
| HDMI Özellikleri | HDMI Audio Return Channel (ARC) |
| Ön Çerçeve Rengi | Siyah |
| SDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) | D |
| HDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) | F |
| Ekran | LED |
| Ekran Tipi | Düz (Flat) |
| Yenileme Hızı (Gerçek) | 50/60 Hz |
| HDR | Var |
| Ekran Görüntü Özellikleri | Pixel Plus HD |
| Ses Çıkış Gücü (RMS) | 10 W |
| Hoparlör Sistemi | 2.0 |
| Ses Video Çözücüler | Dolby Digital Dolby Digital Plus |
| Subwoofer | Yok |
| Analog Alıcı | Var |
| Karasal Alıcı (DVB-T) | Var |
| Kablo TV (DVB-C) | Var |
| HD Uydu Alıcı (DVB-S2) | Var |
| HD Karasal Alıcı (DVB-T2) | Var |
| Dahili Wi-Fi | Var |
| Ethernet LAN Kablo Girişi | Var |
| USB 2.0 Girişleri | 1 Adet |
| HDMI 1.3/1.4/2.0 Girişleri | 3 Adet |
| HDMI-CEC | EasyLink |
| Dijital Ses Çıkışı | Optik |
| Common Interface (CI) | Var |
| Analog Kablolu Anten Girişi | 1 Adet |
| Uydu Anteni Girişi | 1 Adet |
| 3D | Yok |
| Smart TV | Var |
| Smart TV Uygulamaları | Netflix Prime Video YouTube |
| Dahili Kamera | Yok |
| Program Rehberi (EPG) | Var |
| Diğer Multimedya Özellikleri | Ekran Yansıtma USB ile Resim/Müzik/Video Oynatma Philips SimplyShare |
| SDR Enerji Tüketimi (1000h) | 21 kWh |
| HDR Enerji Tüketimi (1000h) | 32 kWh |
| Tüketim Bekleme Modu | 0.3 W |
| Ekran Kalınlık Tipi | Standart |
| Stand Ayak Tipi | İkili stant (V Ayaklı) |
| Tasarım Özellikleri | VESA Duvar Montaj Desteği (200x200 mm) |
| TV Genişliği (Ayaklı) | 719 mm |
| TV Yüksekliği (Ayaklı) | 471 mm |
| TV Derinliği (Ayaklı) | 188 mm |
| TV Genişliği (Ayaksız) | 719 mm |
| TV Yüksekliği (Ayaksız) | 432 mm |
| TV Derinliği (Ayaksız) | 84 mm |
| TV Ağırlığı (Ayaklı) | 4.1 kg |
| Toplam Ambalaj Ağırlığı | 5.5 kg |
| Dahili Depolama | 8 GB |
| Wi-Fi Özellikleri | 802.11b/g/n |
| HDR Özellikleri | HDR10 HLG (Hybrid Log-Gamma) |
| Kutu Genişliği | 808 mm |
| Kutu Yüksekliği | 510 mm |
| Kutu Derinliği | 136 mm |
| HbbTV | Var |
| Ses Özellikleri | AI Sound |
| Ses Kulaklık Çıkışı | Var |
| Güç Tüketimi Özellikleri | Akıllı Enerji Tasarrufu Sistemi Işık Sensörü (Eco Sensor/Akıllı Sensör) Otomatik Kapanma |
| Kullanım Kılavuzu (TR) | Philips 32PHS6009 HD Ready (HD) TV Kullanım Kılavuzu (TR) |
| TV Ağırlığı (Ayaksız) | 4 kg |
| Ambilight | Yok |