ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
PEAQ 32P9000 HD Ready (HD) TV
Ekran Boyutu
32 İnç
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Ekran Boyutu | 32 İnç |
| Ekran Çözünürlüğü | 1366x768 |
| Çıkış Yılı | 2025 |
| Ekran Boyutu (cm) | 80 cm |
| Çözünürlük Standardı | HD Ready (HD) |
| Ön Çerçeve Rengi | Siyah |
| SDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) | E |
| Parlaklık | 180 cd/m² |
| Ekran | LED |
| Ekran Tipi | Düz (Flat) |
| Yenileme Hızı (Gerçek) | 50/60 Hz |
| HDR | Yok |
| Ses Çıkış Gücü (RMS) | 16 W |
| Hoparlör Sistemi | 2.0 |
| Subwoofer | Yok |
| Analog Alıcı | Var |
| Karasal Alıcı (DVB-T) | Var |
| Kablo TV (DVB-C) | Var |
| HD Uydu Alıcı (DVB-S2) | Var |
| HD Karasal Alıcı (DVB-T2) | Var |
| Dahili Wi-Fi | Yok |
| Ethernet LAN Kablo Girişi | Yok |
| USB 2.0 Girişleri | 2 Adet |
| HDMI 1.3/1.4/2.0 Girişleri | 2 Adet |
| Analog Kablolu Anten Girişi | 1 Adet |
| Uydu Anteni Girişi | 1 Adet |
| 3D | Yok |
| Smart TV | Yok |
| Dahili Kamera | Yok |
| Akıllı Etkileşim (Dahili) | Yok |
| Diğer Multimedya Özellikleri | USB ile Resim/Müzik/Video Oynatma |
| SDR Enerji Tüketimi (1000h) | 26 kWh |
| Tüketim Bekleme Modu | 0.5 W |
| Ekran Kalınlık Tipi | Standart |
| Stand Ayak Tipi | İkili stant (V Ayaklı) |
| TV Genişliği (Ayaklı) | 714.9 mm |
| TV Yüksekliği (Ayaklı) | 471.8 mm |
| TV Derinliği (Ayaklı) | 131.9 mm |
| Yayın Kaydetme (PVR) | Yok |
| DLNA | Yok |