ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
PEAQ 24P7000B HD Ready (HD) TV (PTV 24WH-3026A-B)
Ekran Boyutu
24 İnç
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Ekran Boyutu | 24 İnç |
| Ekran Çözünürlüğü | 1366x768 |
| İşletim Sistemi | webOS |
| Çıkış Yılı | 2025 |
| Ekran Boyutu (cm) | 61 cm |
| Çözünürlük Standardı | HD Ready (HD) |
| Ön Çerçeve Rengi | Siyah |
| SDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) | F |
| HDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) | G |
| Parlaklık | 250 cd/m² |
| Ekran | LED |
| Ekran Tipi | Düz (Flat) |
| Yenileme Hızı (Gerçek) | 50/60 Hz |
| HDR | Var |
| Ses Çıkış Gücü (RMS) | 6 W |
| Hoparlör Sistemi | 2.0 |
| Ses Video Çözücüler | Dolby Audio |
| Subwoofer | Yok |
| Analog Alıcı | Var |
| Karasal Alıcı (DVB-T) | Var |
| Kablo TV (DVB-C) | Var |
| HD Uydu Alıcı (DVB-S2) | Var |
| HD Karasal Alıcı (DVB-T2) | Var |
| Dahili Wi-Fi | Var |
| USB 2.0 Girişleri | 2 Adet |
| HDMI 1.3/1.4/2.0 Girişleri | 3 Adet |
| Analog Kablolu Anten Girişi | 1 Adet |
| Uydu Anteni Girişi | 1 Adet |
| 3D | Yok |
| Smart TV | Var |
| Smart TV Özellikleri | LG ThinQ AI |
| Smart TV Uygulamaları | Disney+ Netflix Prime Video YouTube |
| Uygulama Yükleyebilme | Var |
| Dahili Kamera | Yok |
| Diğer Multimedya Özellikleri | Bluetooth Ekran Yansıtma Akıllı Kumanda (Magic Remote) Uyumu USB ile Resim/Müzik/Video Oynatma |
| SDR Enerji Tüketimi (1000h) | 21 kWh |
| HDR Enerji Tüketimi (1000h) | 28 kWh |
| Ekran Kalınlık Tipi | Standart |
| Stand Ayak Tipi | İkili stant (V Ayaklı) |
| TV Genişliği (Ayaklı) | 551.8 mm |
| TV Yüksekliği (Ayaklı) | 371.5 mm |
| TV Derinliği (Ayaklı) | 154 mm |
| TV Genişliği (Ayaksız) | 551.8 mm |
| TV Yüksekliği (Ayaksız) | 329 mm |
| TV Derinliği (Ayaksız) | 87 mm |
| TV Ağırlığı (Ayaklı) | 2.25 kg |
| Wi-Fi Özellikleri | Wi-Fi 5 (802.11a/b/g/n/ac) |
| HDR Özellikleri | HDR10 |
| İşlemci Çekirdek Sayısı | 4 |
| Chipset | ARM Cortex-A55 |
| TV Ağırlığı (Ayaksız) | 2.2 kg |
| İşlemci Hızı | 1.4 GHz |