ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Onvo 32VL6000H2 HD Ready (HD) TV
Ekran Boyutu
32 İnç
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Ekran Boyutu | 32 İnç |
| Ekran Çözünürlüğü | 1366x768 |
| İşletim Sistemi | whaleOS |
| Çıkış Yılı | 2025 |
| Ekran Boyutu (cm) | 80 cm |
| Çözünürlük Standardı | HD Ready (HD) |
| HDMI Özellikleri | HDMI Enhanced Audio Return Channel (eARC) HDMI Audio Return Channel (ARC) |
| Ön Çerçeve Rengi | Siyah |
| SDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) | E |
| HDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) | E |
| Ekran | LED |
| Ekran Tipi | Düz (Flat) |
| Yenileme Hızı (Gerçek) | 50/60 Hz |
| Ses Çıkış Gücü (RMS) | 16 W |
| Hoparlör Sistemi | 2.0 |
| Subwoofer | Yok |
| Analog Alıcı | Var |
| Karasal Alıcı (DVB-T) | Var |
| Kablo TV (DVB-C) | Var |
| HD Uydu Alıcı (DVB-S2) | Var |
| HD Karasal Alıcı (DVB-T2) | Var |
| Dahili Wi-Fi | Var |
| Ethernet LAN Kablo Girişi | Var |
| USB 2.0 Girişleri | 2 Adet |
| HDMI 1.3/1.4/2.0 Girişleri | 3 Adet |
| HDMI-CEC | Var |
| Dijital Ses Çıkışı | Optik |
| Kompozit Girişi (AV) | Var |
| Common Interface (CI) | Var |
| Analog Kablolu Anten Girişi | 1 Adet |
| Uydu Anteni Girişi | 1 Adet |
| 3D | Yok |
| Smart TV | Var |
| Smart TV Uygulamaları | Disney+ Netflix Prime Video YouTube |
| Dahili Kamera | Yok |
| Akıllı Etkileşim (Dahili) | Var |
| Ses İle TV Kontrolü | Var |
| Diğer Multimedya Özellikleri | Bluetooth Ekran Yansıtma USB ile Resim/Müzik/Video Oynatma USB Klavye ve Fare Desteği Bluetooth 4.0 |
| SDR Enerji Tüketimi (1000h) | 24 kWh |
| HDR Enerji Tüketimi (1000h) | 24 kWh |
| Tüketim Bekleme Modu | 0.5 W |
| Ekran Kalınlık Tipi | Standart |
| Stand Ayak Tipi | İkili stant (V Ayaklı) |
| Tasarım Özellikleri | VESA Duvar Montaj Desteği (200x100 mm) |
| TV Genişliği (Ayaksız) | 715.8 mm |
| TV Yüksekliği (Ayaksız) | 426.3 mm |
| TV Derinliği (Ayaksız) | 60.7 mm |
| TV Ağırlığı (Ayaklı) | 3.15 kg |
| Toplam Ambalaj Ağırlığı | 3.85 kg |
| İşletim Sistemi Versiyonu | whaleOS 10 |
| İşlemci Çekirdek Sayısı | 4 |
| Kutu Genişliği | 758 mm |
| Kutu Yüksekliği | 460 mm |
| Kutu Derinliği | 90 mm |
| Yayın Kaydetme (PVR) | Yok |
| Ses Kulaklık Çıkışı | Var |