ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Onvo 24OVF6000H HD Ready (HD) TV
Ekran Boyutu
24 İnç
RAM
1 GB
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Ekran Boyutu | 24 İnç |
| Ekran Çözünürlüğü | 1366x768 |
| İşletim Sistemi | Android |
| Çıkış Yılı | 2024 |
| Ekran Boyutu (cm) | 61 cm |
| Çözünürlük Standardı | HD Ready (HD) |
| Ön Çerçeve Rengi | Siyah |
| SDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) | E |
| Ekran | LED |
| Ekran Tipi | Düz (Flat) |
| Yenileme Hızı (Gerçek) | 50/60 Hz |
| HDR | Yok |
| Ses Çıkış Gücü (RMS) | 10 W |
| Hoparlör Sistemi | 2.0 |
| Subwoofer | Yok |
| Karasal Alıcı (DVB-T) | Var |
| Kablo TV (DVB-C) | Var |
| HD Uydu Alıcı (DVB-S2) | Var |
| HD Karasal Alıcı (DVB-T2) | Var |
| Dahili Wi-Fi | Var |
| Ethernet LAN Kablo Girişi | Var |
| USB 2.0 Girişleri | 2 Adet |
| HDMI 1.3/1.4/2.0 Girişleri | 2 Adet |
| Dijital Ses Çıkışı | Optik |
| Kompozit Girişi (AV) | Var |
| Uydu Anteni Girişi | 1 Adet |
| 3D | Yok |
| Smart TV | Var |
| Smart TV Özellikleri | Android |
| Smart TV Uygulamaları | Netflix Prime Video YouTube |
| Dahili Kamera | Yok |
| Akıllı Etkileşim (Dahili) | Yok |
| Diğer Multimedya Özellikleri | Bluetooth Ekran Yansıtma USB ile Resim/Müzik/Video Oynatma Türksat Kanal Güncelleme Sistemi (TKGS) |
| SDR Enerji Tüketimi (1000h) | 17 kWh |
| Tüketim Bekleme Modu | 0.5 W |
| Ekran Kalınlık Tipi | Standart |
| Stand Ayak Tipi | İkili stant (V Ayaklı) |
| Tasarım Özellikleri | İnce Ön Çerçeve |
| Dahili Depolama | 8 GB |
| İşletim Sistemi Versiyonu | Android 13 |
| İşlemci Çekirdek Sayısı | 4 |
| RAM | 1 GB |
| Ses Kulaklık Çıkışı | Var |
| Yenileme Hızı (Yazılım) | SN 200 |