ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
LG 75UP75006LC Ultra HD (4K) TV
Ekran Boyutu
75 İnç
Program Rehberi (EPG)
Var
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Ekran Boyutu | 75 İnç |
| Ekran Çözünürlüğü | 3840x2160 |
| İşletim Sistemi | webOS |
| Çıkış Yılı | 2021 |
| Ekran Boyutu (cm) | 189 cm |
| Çözünürlük Standardı | Ultra HD (4K) |
| HDMI Özellikleri | HDMI Enhanced Audio Return Channel (eARC) HDMI Audio Return Channel (ARC) HDMI 2.0 HDCP 2.3 HDCP |
| Ön Çerçeve Rengi | Siyah |
| SDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) | G |
| HDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) | G |
| Ekran | LED |
| Ekran Tipi | Düz (Flat) |
| Yenileme Hızı (Gerçek) | 50/60 Hz |
| HDR | Var |
| Ekran Görüntü Özellikleri | IPS Panel Direct LED Aydınlatma HDR Dynamic Tone Mapping HGIG Mode LG Local Contrast Quad Core Processor 4K Resolution Upscaler (4K) Wide Viewing Angle |
| Ses Çıkış Gücü (RMS) | 20 W |
| Hoparlör Sistemi | 2.0 |
| Ses Video Çözücüler | H.265/HEVC (4K/60p) Uydu Dolby Digital Dolby Digital Plus |
| Subwoofer | Yok |
| Analog Alıcı | Var |
| Karasal Alıcı (DVB-T) | Var |
| Kablo TV (DVB-C) | Var |
| HD Uydu Alıcı (DVB-S2) | Var |
| HD Karasal Alıcı (DVB-T2) | Var |
| Dahili Wi-Fi | Var |
| Ethernet LAN Kablo Girişi | Var |
| USB 2.0 Girişleri | 1 Adet |
| HDMI-CEC | SIMPLINK |
| Dijital Ses Çıkışı | Optik |
| Common Interface (CI) | Var |
| Analog Kablolu Anten Girişi | 1 Adet |
| Uydu Anteni Girişi | 1 Adet |
| 3D | Yok |
| Smart TV | Var |
| Smart TV Özellikleri | LG Content Store LG ThinQ AI Web Tarayıcı |
| Smart TV Uygulamaları | Netflix YouTube |
| Uygulama Yükleyebilme | Var |
| Dahili Kamera | Yok |
| Akıllı Etkileşim (Dahili) | Yok |
| Program Rehberi (EPG) | Var |
| Diğer Multimedya Özellikleri | Bluetooth Google Assistant Ekran Yansıtma Miracast Akıllı Kumanda (Magic Remote) Uyumu Türksat Kanal Güncelleme Sistemi (TKGS) AirPlay AirPlay 2 Auto Low Latency Mode (ALLM) Bluetooth 5.0 |
| SDR Enerji Tüketimi (1000h) | 171 kWh |
| HDR Enerji Tüketimi (1000h) | 191 kWh |
| Tüketim Bekleme Modu | 0.5 W |
| Ekran Kalınlık Tipi | Standart |
| Stand Ayak Tipi | İkili stant (V Ayaklı) |
| Tasarım Özellikleri | VESA Duvar Montaj Desteği (600x400 mm) |
| TV Genişliği (Ayaklı) | 1693 mm |
| TV Yüksekliği (Ayaklı) | 1048 mm |
| TV Derinliği (Ayaklı) | 345 mm |
| TV Genişliği (Ayaksız) | 1693 mm |
| TV Yüksekliği (Ayaksız) | 978 mm |
| TV Derinliği (Ayaksız) | 88.8 mm |
| TV Ağırlığı (Ayaklı) | 35.4 kg |
| Toplam Ambalaj Ağırlığı | 45.7 kg |
| İşletim Sistemi Versiyonu | webOS 6.0 |
| Wi-Fi Özellikleri | Wi-Fi 5 (802.11a/b/g/n/ac) Dual Band (5GHz) |
| HDR Özellikleri | HDR10 HDR Effect HDR 10 Pro HLG (Hybrid Log-Gamma) 4K Active HDR |
| İşlemci Çekirdek Sayısı | 4 |
| Kutu Genişliği | 1823 mm |
| Kutu Yüksekliği | 1116 mm |
| Kutu Derinliği | 231 mm |
| Yayın Kaydetme (PVR) | Yok |
| HbbTV | Var |
| Ses Özellikleri | AI Acoustic Tuning AI Sound apt-X Kodek Clear Voice LG Sound Sync ULTRA Surround |
| Ses Kulaklık Çıkışı | Yok |
| Güç Tüketimi Özellikleri | Akıllı Enerji Tasarrufu Sistemi Işık Sensörü (Eco Sensor/Akıllı Sensör) Otomatik Kapanma |
| Kullanım Kılavuzu (TR) | LG 75UP75006LC Ultra HD (4K) TV Kullanım Kılavuzu (TR) |
| Kullanım Kılavuzu (EN) | LG 75UP75006LC Ultra HD (4K) TV Kullanım Kılavuzu (EN) |
| TV Ağırlığı (Ayaksız) | 34.6 kg |
| HDMI 2.0 Girişleri | 2 Adet |
| CI Özellikleri | CI+ (1.4) |
| Akıllı Etkileşim (Uyumlu) | Var |
| Ses Tanıma Uyumlu | Var |
| Desteklenen Çözünürlükler (HDMI) | 3840x2160p @ 60 Hz |
| DLNA | Var |
| Komponent Bileşen Girişi | Var |