ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
LG 75QNED916PA Ultra HD (4K) TV
Ekran Boyutu
75 İnç
Program Rehberi (EPG)
Var
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Ekran Boyutu | 75 İnç |
| Ekran Çözünürlüğü | 3840x2160 |
| İşletim Sistemi | webOS |
| Çıkış Yılı | 2021 |
| Ekran Boyutu (cm) | 189 cm |
| Çözünürlük Standardı | Ultra HD (4K) |
| HDMI Özellikleri | HDMI Enhanced Audio Return Channel (eARC) HDMI Audio Return Channel (ARC) HDMI 2.0 HDMI 2.1 HDCP 2.3 HDCP 2.2 HDCP |
| Ön Çerçeve Rengi | Siyah |
| SDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) | F |
| HDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) | G |
| Ekran | LED |
| Ekran Tipi | Düz (Flat) |
| Yenileme Hızı (Gerçek) | 100/120 Hz |
| HDR | Var |
| Ekran Görüntü Özellikleri | Mini LED LG QNED Mini LED Quantum Dot NanoCell Technology Quantum Mini LED (QD MiniLED) Nano Cell Display Quantum Dot Display Full Array Dimming Pro Nano Cell Color Billion Rich Color (Milyar Renk) ULTRA Luminance AI Picture Pro Full Array Dimming HDR Dynamic Tone Mapping HFR 2K HFR 4K HGIG Mode Motion Pro Nano Colour Pro Ultra Luminance Pro α7 (Alpha7) (Gen4) Processor 4K 4K AI Upscaling |
| Ses Çıkış Gücü (RMS) | 40 W |
| Hoparlör Sistemi | 2.2 |
| Ses Video Çözücüler | H.265/HEVC (4K/60p) Uydu Dolby Atmos Dolby Digital Dolby Digital Plus |
| Subwoofer | Var |
| Analog Alıcı | Var |
| Karasal Alıcı (DVB-T) | Var |
| Kablo TV (DVB-C) | Var |
| HD Uydu Alıcı (DVB-S2) | Var |
| HD Karasal Alıcı (DVB-T2) | Var |
| Dahili Wi-Fi | Var |
| Ethernet LAN Kablo Girişi | Var |
| USB 2.0 Girişleri | 3 Adet |
| HDMI-CEC | SIMPLINK |
| Dijital Ses Çıkışı | Optik |
| Common Interface (CI) | Var |
| Analog Kablolu Anten Girişi | 1 Adet |
| Uydu Anteni Girişi | 1 Adet |
| 3D | Yok |
| Smart TV | Var |
| Smart TV Özellikleri | LG Content Store LG ThinQ AI Web Tarayıcı |
| Smart TV Uygulamaları | Netflix Prime Video YouTube |
| Uygulama Yükleyebilme | Var |
| Dahili Kamera | Yok |
| Akıllı Etkileşim (Dahili) | Var |
| Ses İle TV Kontrolü | Var |
| Program Rehberi (EPG) | Var |
| Diğer Multimedya Özellikleri | Bluetooth FreeSync Google Assistant Ekran Yansıtma Miracast Variable Refresh Rate (VRR) Akıllı Kumanda (Magic Remote) Uyumu USB ile Resim/Müzik/Video Oynatma AirPlay AirPlay 2 Amazon Alexa Auto Low Latency Mode (ALLM) Bluetooth 5.0 Bluetooth LE (Low Energy) |
| SDR Enerji Tüketimi (1000h) | 126 kWh |
| HDR Enerji Tüketimi (1000h) | 223 kWh |
| Tüketim Bekleme Modu | 0.5 W |
| Ekran Kalınlık Tipi | Ultra Slim |
| Stand Ayak Tipi | Yay (C Tipi) |
| Tasarım Özellikleri | VESA Duvar Montaj Desteği (400x400 mm) |
| TV Genişliği (Ayaklı) | 1665 mm |
| TV Yüksekliği (Ayaklı) | 1032 mm |
| TV Derinliği (Ayaklı) | 405 mm |
| TV Genişliği (Ayaksız) | 1665 mm |
| TV Yüksekliği (Ayaksız) | 958 mm |
| TV Derinliği (Ayaksız) | 28.9 mm |
| TV Ağırlığı (Ayaklı) | 38.6 kg |
| Toplam Ambalaj Ağırlığı | 50.5 kg |
| İşletim Sistemi Versiyonu | webOS 6.0 |
| Wi-Fi Özellikleri | Wi-Fi 5 (802.11a/b/g/n/ac) Dual Band (5GHz) |
| HDR Özellikleri | Dolby Vision HDR10 Dolby Vision IQ Cinema HDR HDR 10 Pro HLG (Hybrid Log-Gamma) |
| İşlemci Çekirdek Sayısı | 4 |
| Kutu Genişliği | 1820 mm |
| Kutu Yüksekliği | 1115 mm |
| Kutu Derinliği | 253 mm |
| Yayın Kaydetme (PVR) | Yok |
| HbbTV | Var |
| Ses Özellikleri | A.I. Sound apt-X Kodek Clear Voice Clear Voice Pro LG Sound Sync ULTRA Surround WiSA |
| Ses Kulaklık Çıkışı | Var |
| Güç Tüketimi Özellikleri | Akıllı Enerji Tasarrufu Sistemi Işık Sensörü (Eco Sensor/Akıllı Sensör) |
| Kullanım Kılavuzu (TR) | LG 75QNED916PA Ultra HD (4K) TV Kullanım Kılavuzu (TR) |
| TV Ağırlığı (Ayaksız) | 36.2 kg |
| HDMI 2.0 Girişleri | 4 Adet |
| CI Özellikleri | CI+ (1.4) |
| Desteklenen Çözünürlükler (HDMI) | 3840x2160p @ 120Hz |
| DLNA | Var |
| Subwoofer Özellikleri | 20 W |
| IR Out | Var |