ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
LG 75QNED816QA Ultra HD (4K) TV
Ekran Boyutu
75 İnç
Program Rehberi (EPG)
Var
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Ekran Boyutu | 75 İnç |
| Ekran Çözünürlüğü | 3840x2160 |
| İşletim Sistemi | webOS |
| Çıkış Yılı | 2022 |
| Ekran Boyutu (cm) | 189 cm |
| Çözünürlük Standardı | Ultra HD (4K) |
| HDMI Özellikleri | HDMI Enhanced Audio Return Channel (eARC) HDMI Audio Return Channel (ARC) HDMI 2.0 HDMI 2.1 HDCP 2.2 HDCP |
| Ön Çerçeve Rengi | Siyah |
| SDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) | F |
| HDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) | G |
| Ekran | LED |
| Ekran Tipi | Düz (Flat) |
| Yenileme Hızı (Gerçek) | 100/120 Hz |
| HDR | Var |
| Ekran Görüntü Özellikleri | Quantum Dot NanoCell Technology Nano Cell Display Quantum Dot Display Nano Cell Color Billion Rich Color (Milyar Renk) ULTRA Luminance Local Dimming AI Picture Pro HFR 2K HFR 4K HGIG Mode Motion Pro Nano Colour Pro α7 (Alpha7) (Gen5) AI Processor 4K 4K AI Upscaling |
| Ses Çıkış Gücü (RMS) | 40 W |
| Hoparlör Sistemi | 2.2 |
| Ses Video Çözücüler | H.265/HEVC (4K/60p) Uydu Dolby Atmos Dolby Digital Dolby Digital Plus |
| Subwoofer | Var |
| Analog Alıcı | Var |
| Karasal Alıcı (DVB-T) | Var |
| Kablo TV (DVB-C) | Var |
| HD Uydu Alıcı (DVB-S2) | Var |
| HD Karasal Alıcı (DVB-T2) | Var |
| Dahili Wi-Fi | Var |
| Ethernet LAN Kablo Girişi | Var |
| USB 2.0 Girişleri | 2 Adet |
| HDMI-CEC | SIMPLINK |
| Dijital Ses Çıkışı | Optik |
| Common Interface (CI) | Var |
| Analog Kablolu Anten Girişi | 1 Adet |
| Uydu Anteni Girişi | 1 Adet |
| 3D | Yok |
| Smart TV | Var |
| Smart TV Özellikleri | LG ThinQ AI Web Tarayıcı |
| Smart TV Uygulamaları | Netflix Prime Video YouTube |
| Uygulama Yükleyebilme | Var |
| Dahili Kamera | Yok |
| Akıllı Etkileşim (Dahili) | Var |
| Ses İle TV Kontrolü | Var |
| Program Rehberi (EPG) | Var |
| Diğer Multimedya Özellikleri | Bluetooth FreeSync Freesync Premium Ekran Yansıtma Miracast Variable Refresh Rate (VRR) Akıllı Kumanda (Magic Remote) Uyumu USB ile Resim/Müzik/Video Oynatma AirPlay AirPlay 2 Auto Low Latency Mode (ALLM) Bluetooth 5.0 Bluetooth LE (Low Energy) NVIDIA GeForce Now |
| SDR Enerji Tüketimi (1000h) | 109 kWh |
| HDR Enerji Tüketimi (1000h) | 200 kWh |
| Tüketim Bekleme Modu | 0.5 W |
| Ekran Kalınlık Tipi | Ultra Slim |
| Stand Ayak Tipi | Yay (C Tipi) |
| Tasarım Özellikleri | VESA Duvar Montaj Desteği (400x400 mm) |
| TV Genişliği (Ayaklı) | 1675 mm |
| TV Yüksekliği (Ayaklı) | 1043 mm |
| TV Derinliği (Ayaklı) | 405 mm |
| TV Genişliği (Ayaksız) | 1675 mm |
| TV Yüksekliği (Ayaksız) | 964 mm |
| TV Derinliği (Ayaksız) | 44.5 mm |
| TV Ağırlığı (Ayaklı) | 40 kg |
| Toplam Ambalaj Ağırlığı | 50.2 kg |
| İşletim Sistemi Versiyonu | WebOS 22 |
| Wi-Fi Özellikleri | Wi-Fi 5 (802.11a/b/g/n/ac) Dual Band (5GHz) |
| HDR Özellikleri | HDR10 Active HDR HDR 10 Pro HLG (Hybrid Log-Gamma) |
| İşlemci Çekirdek Sayısı | 4 |
| Kutu Genişliği | 1820 mm |
| Kutu Yüksekliği | 1205 mm |
| Kutu Derinliği | 253 mm |
| Yayın Kaydetme (PVR) | Yok |
| HbbTV | Var |
| Ses Özellikleri | A.I. Sound apt-X Kodek Clear Voice Clear Voice Pro LG Sound Sync ULTRA Surround WiSA |
| Ses Kulaklık Çıkışı | Var |
| Güç Tüketimi Özellikleri | Akıllı Enerji Tasarrufu Sistemi Işık Sensörü (Eco Sensor/Akıllı Sensör) |
| TV Ağırlığı (Ayaksız) | 36.6 kg |
| HDMI 2.0 Girişleri | 4 Adet |
| CI Özellikleri | CI+ (1.4) |
| Desteklenen Çözünürlükler (HDMI) | 3840x2160p @ 120Hz |
| DLNA | Var |
| Subwoofer Özellikleri | 20 W |