ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
LG 100QNED86A6 Ultra HD (4K) TV
Ekran Boyutu
100 İnç
Program Rehberi (EPG)
Var
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Ekran Boyutu | 100 İnç |
| Ekran Çözünürlüğü | 3840x2160 |
| İşletim Sistemi | webOS |
| Çıkış Yılı | 2025 |
| Ekran Boyutu (cm) | 254 cm |
| Çözünürlük Standardı | Ultra HD (4K) |
| HDMI Özellikleri | HDMI Enhanced Audio Return Channel (eARC) HDMI Audio Return Channel (ARC) HDMI 2.0 HDMI 2.1 HDCP 2.2 HDCP HDMI Quick Media Switching (QMS) |
| Ön Çerçeve Rengi | Siyah |
| SDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) | F |
| HDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) | G |
| Ekran | LED |
| Ekran Tipi | Düz (Flat) |
| Yenileme Hızı (Gerçek) | 100/120/144 Hz |
| HDR | Var |
| Ekran Görüntü Özellikleri | Mini LED LG QNED Mini LED Quantum Dot NanoCell Technology Quantum Mini LED (QD MiniLED) Nano Cell Display Quantum Dot Display Local Dimming AI Picture Pro Dynamic QNED Color HDR Dynamic Tone Mapping Pro HFR 2K HFR 4K HGIG Mode Motion Pro Precision Dimming α8 (Alpha8) (Gen2) AI Processor 4K 4K AI Upscaling |
| Ses Çıkış Gücü (RMS) | 20 W |
| Hoparlör Sistemi | 2.0 |
| Ses Video Çözücüler | H.265/HEVC (4K/60p) Uydu Dolby Atmos Dolby Digital Dolby Digital Plus |
| Subwoofer | Yok |
| Analog Alıcı | Var |
| Karasal Alıcı (DVB-T) | Var |
| Kablo TV (DVB-C) | Var |
| HD Uydu Alıcı (DVB-S2) | Var |
| HD Karasal Alıcı (DVB-T2) | Var |
| Dahili Wi-Fi | Var |
| Ethernet LAN Kablo Girişi | Var |
| USB 2.0 Girişleri | 2 Adet |
| HDMI-CEC | SIMPLINK |
| Dijital Ses Çıkışı | Optik |
| Common Interface (CI) | Var |
| Analog Kablolu Anten Girişi | 1 Adet |
| Uydu Anteni Girişi | 1 Adet |
| 3D | Yok |
| Smart TV | Var |
| Smart TV Özellikleri | LG ThinQ AI Web Tarayıcı |
| Smart TV Uygulamaları | Netflix Prime Video YouTube |
| Uygulama Yükleyebilme | Var |
| Dahili Kamera | Yok |
| Akıllı Etkileşim (Dahili) | Var |
| Ses İle TV Kontrolü | Var |
| Program Rehberi (EPG) | Var |
| Diğer Multimedya Özellikleri | Bluetooth FreeSync Ekran Yansıtma Variable Refresh Rate (VRR) Chromecast Akıllı Kumanda (Magic Remote) Uyumu USB ile Resim/Müzik/Video Oynatma AirPlay AirPlay 2 Auto Low Latency Mode (ALLM) Bluetooth 5.3 Bluetooth LE (Low Energy) Google Home Matter Uyumu 5 Yıl İçinde 4 Yazılım Güncellemesi |
| SDR Enerji Tüketimi (1000h) | 190 kWh |
| HDR Enerji Tüketimi (1000h) | 404 kWh |
| Tüketim Bekleme Modu | 0.5 W |
| Ekran Kalınlık Tipi | Slim |
| Stand Ayak Tipi | İkili stant (V Ayaklı) |
| Tasarım Özellikleri | VESA Duvar Montaj Desteği (600x400 mm) |
| TV Genişliği (Ayaklı) | 1928 mm |
| TV Yüksekliği (Ayaklı) | 1190 mm |
| TV Derinliği (Ayaklı) | 370 mm |
| TV Genişliği (Ayaksız) | 1928 mm |
| TV Yüksekliği (Ayaksız) | 1108 mm |
| TV Derinliği (Ayaksız) | 30.9 mm |
| TV Ağırlığı (Ayaklı) | 58.2 kg |
| Toplam Ambalaj Ağırlığı | 72.7 kg |
| İşletim Sistemi Versiyonu | webOS 25 |
| Wi-Fi Özellikleri | Wi-Fi 6 (802.11 a/b/g/n/ac/ax) Dual Band (5GHz) |
| HDR Özellikleri | Dolby Vision HDR10 HDR 10 Pro HLG (Hybrid Log-Gamma) |
| İşlemci Çekirdek Sayısı | 4 |
| Kutu Genişliği | 2090 mm |
| Kutu Yüksekliği | 1215 mm |
| Kutu Derinliği | 285 mm |
| Yayın Kaydetme (PVR) | Yok |
| HbbTV | Var |
| Ses Özellikleri | A.I. Sound AI Acoustic Tuning apt-X Kodek Clear Voice Clear Voice Pro LG Sound Sync WiSA |
| Güç Tüketimi Özellikleri | Akıllı Enerji Tasarrufu Sistemi |
| TV Ağırlığı (Ayaksız) | 50 kg |
| HDMI 2.0 Girişleri | 4 Adet |
| CI Özellikleri | CI+ (1.4) |
| Harici Kamera Desteği | Var |
| Desteklenen Çözünürlükler (HDMI) | 3840x2160p @ 144Hz |