ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Hello HL-1900 Full HD (FHD) Ekran
Ekran Boyutu
19 İnç
Program Rehberi (EPG)
Yok
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Ekran Boyutu | 19 İnç |
| Ekran Çözünürlüğü | 1920x1080 |
| Ekran Boyutu (cm) | 48 cm |
| Çözünürlük Standardı | Full HD (FHD) |
| Ön Çerçeve Rengi | Siyah |
| Parlaklık | 160 cd/m² |
| Ekran | LED |
| Ekran Tipi | Düz (Flat) |
| Yenileme Hızı (Gerçek) | 50/60 Hz |
| HDR | Yok |
| Subwoofer | Yok |
| Analog Alıcı | Yok |
| Karasal Alıcı (DVB-T) | Yok |
| Kablo TV (DVB-C) | Yok |
| HD Uydu Alıcı (DVB-S2) | Yok |
| HD Karasal Alıcı (DVB-T2) | Yok |
| Dahili Wi-Fi | Yok |
| Ethernet LAN Kablo Girişi | Yok |
| USB 2.0 Girişleri | 1 Adet |
| HDMI 1.3/1.4/2.0 Girişleri | 1 Adet |
| Common Interface (CI) | Yok |
| 3D | Yok |
| Smart TV | Yok |
| Dahili Kamera | Yok |
| Akıllı Etkileşim (Dahili) | Yok |
| Program Rehberi (EPG) | Yok |
| Diğer Multimedya Özellikleri | USB ile Resim/Müzik/Video Oynatma |
| Stand Ayak Tipi | İkili stant (V Ayaklı) |
| TV Genişliği (Ayaksız) | 460 mm |
| TV Yüksekliği (Ayaksız) | 320 mm |
| Öne Çıkan Özellikler | Yalnızca Monitör |
| HbbTV | Yok |
| Ses Kulaklık Çıkışı | Var |
| Güç Tüketimi (Maksimum) | 35 W |
| Harici Kamera Desteği | Yok |
| DLNA | Yok |
| Skart Girişi | 1 Adet |
| Giriş Voltajı | 12 V |
| Kontrast Oranı (Dinamik) | 3000:1 |
| PC DVI Ses Girişi | Var |
| PC Girişi (VGA) | Var |
| Komponent Bileşen Girişi | Var |
| Harici Wi-Fi (WiFi Ready) | Yok |