ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Grundig Barcelona 58 GGU 8935 B Ultra HD (4K) TV
Ekran Boyutu
58 İnç
Program Rehberi (EPG)
Var
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Ekran Boyutu | 58 İnç |
| Ekran Çözünürlüğü | 3840x2160 |
| İşletim Sistemi | Android TV |
| Çıkış Yılı | 2022 |
| Ekran Boyutu (cm) | 146 cm |
| Çözünürlük Standardı | Ultra HD (4K) |
| HDMI Özellikleri | HDMI Audio Return Channel (ARC) |
| Ön Çerçeve Rengi | Pembe Altın |
| SDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) | F |
| HDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) | G |
| Ekran | LED |
| Ekran Tipi | Düz (Flat) |
| Yenileme Hızı (Gerçek) | 50/60 Hz |
| HDR | Var |
| Ekran Görüntü Özellikleri | Micro Dimming |
| Ses Çıkış Gücü (RMS) | 20 W |
| Hoparlör Sistemi | 2.0 |
| Ses Video Çözücüler | H.265/HEVC (4K/60p) Uydu Dolby Digital |
| Subwoofer | Yok |
| Analog Alıcı | Var |
| Karasal Alıcı (DVB-T) | Var |
| Kablo TV (DVB-C) | Var |
| HD Uydu Alıcı (DVB-S2) | Var |
| HD Karasal Alıcı (DVB-T2) | Var |
| Dahili Wi-Fi | Var |
| Ethernet LAN Kablo Girişi | Var |
| USB 2.0 Girişleri | 1 Adet |
| HDMI 1.3/1.4/2.0 Girişleri | 3 Adet |
| HDMI-CEC | Var |
| Dijital Ses Çıkışı | Optik |
| Common Interface (CI) | Var |
| Analog Kablolu Anten Girişi | 1 Adet |
| Uydu Anteni Girişi | 1 Adet |
| 3D | Yok |
| Smart TV | Var |
| Smart TV Özellikleri | Google Play Store Web Tarayıcı |
| Smart TV Uygulamaları | BeIN Connect Netflix Prime Video Turkcell TV+ YouTube |
| Uygulama Yükleyebilme | Var |
| Dahili Kamera | Yok |
| Program Rehberi (EPG) | Var |
| Diğer Multimedya Özellikleri | Bluetooth Ekran Yansıtma Miracast Chromecast USB ile Resim/Müzik/Video Oynatma Yazılım Güncelleştirme (Çevrimiçi) Yayında Altyazı Desteği |
| SDR Enerji Tüketimi (1000h) | 86 kWh |
| HDR Enerji Tüketimi (1000h) | 87 kWh |
| Tüketim Bekleme Modu | 0.5 W |
| Ekran Kalınlık Tipi | Standart |
| Stand Ayak Tipi | İkili stant (V Ayaklı) |
| TV Genişliği (Ayaklı) | 1300.1 mm |
| TV Yüksekliği (Ayaklı) | 839.1 mm |
| TV Derinliği (Ayaklı) | 287.1 mm |
| TV Genişliği (Ayaksız) | 1300.1 mm |
| TV Yüksekliği (Ayaksız) | 764.2 mm |
| TV Derinliği (Ayaksız) | 92.5 mm |
| Öne Çıkan Özellikler | Android TV |
| İşletim Sistemi Versiyonu | Android TV 11 (R) |
| Wi-Fi Özellikleri | Wi-Fi 5 (802.11a/b/g/n/ac) Dual Band (5GHz) |
| HDR Özellikleri | HDR10 |
| İşlemci Çekirdek Sayısı | 4 |
| Kutu Genişliği | 1417 mm |
| Kutu Yüksekliği | 869 mm |
| Kutu Derinliği | 164 mm |
| Yayın Kaydetme (PVR) | Harici Disk/USB Bellek ile |
| HbbTV | Var |
| Ses Özellikleri | Magic Fidelity |
| Ses Kulaklık Çıkışı | Var |
| Kullanım Kılavuzu (TR) | Grundig Barcelona 58 GGU 8935 B Ultra HD (4K) TV Kullanım Kılavuzu (TR) |
| Akıllı Etkileşim (Uyumlu) | Var |
| Ses Tanıma Uyumlu | Var |
| Dinamik Kontrast | DCR PLUS |