ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Daewoo 65T01900 Ultra HD (4K) TV (20300501)
Ekran Boyutu
65 İnç
Program Rehberi (EPG)
Var
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Ekran Boyutu | 65 İnç |
| Ekran Çözünürlüğü | 3840x2160 |
| İşletim Sistemi | TiVo |
| Çıkış Yılı | 2025 |
| Ekran Boyutu (cm) | 164 cm |
| Çözünürlük Standardı | Ultra HD (4K) |
| Ön Çerçeve Rengi | Siyah |
| SDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) | D |
| HDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) | G |
| Ekran | LED |
| Ekran Tipi | Düz (Flat) |
| Yenileme Hızı (Gerçek) | 50/60 Hz |
| HDR | Var |
| Ekran Görüntü Özellikleri | Micro Dimming |
| Ses Çıkış Gücü (RMS) | 12 W |
| Hoparlör Sistemi | 2.0 |
| Ses Video Çözücüler | Dolby Digital Dolby Audio |
| Subwoofer | Yok |
| Analog Alıcı | Var |
| Karasal Alıcı (DVB-T) | Var |
| Kablo TV (DVB-C) | Var |
| HD Uydu Alıcı (DVB-S2) | Var |
| HD Karasal Alıcı (DVB-T2) | Var |
| Dahili Wi-Fi | Var |
| Ethernet LAN Kablo Girişi | Var |
| USB 2.0 Girişleri | 1 Adet |
| HDMI 1.3/1.4/2.0 Girişleri | 2 Adet |
| HDMI-CEC | Var |
| Dijital Ses Çıkışı | COAX |
| Common Interface (CI) | Var |
| Analog Kablolu Anten Girişi | 1 Adet |
| Uydu Anteni Girişi | 1 Adet |
| 3D | Yok |
| Smart TV | Var |
| Smart TV Özellikleri | Web Tarayıcı |
| Smart TV Uygulamaları | Disney+ Netflix Prime Video YouTube |
| Uygulama Yükleyebilme | Yok |
| Dahili Kamera | Yok |
| Akıllı Etkileşim (Dahili) | Yok |
| Program Rehberi (EPG) | Var |
| Diğer Multimedya Özellikleri | USB ile Resim/Müzik/Video Oynatma Türksat Kanal Güncelleme Sistemi (TKGS) |
| SDR Enerji Tüketimi (1000h) | 67 kWh |
| HDR Enerji Tüketimi (1000h) | 137 kWh |
| Tüketim Bekleme Modu | 0.5 W |
| Ekran Kalınlık Tipi | Standart |
| Stand Ayak Tipi | İkili Ayak (Düz) |
| Tasarım Özellikleri | VESA Duvar Montaj Desteği (200x200 mm) |
| TV Genişliği (Ayaklı) | 1446 mm |
| TV Yüksekliği (Ayaklı) | 861 mm |
| TV Derinliği (Ayaklı) | 253 mm |
| TV Genişliği (Ayaksız) | 1446 mm |
| TV Yüksekliği (Ayaksız) | 832 mm |
| TV Derinliği (Ayaksız) | 50 (82) mm |
| Wi-Fi Özellikleri | 802.11a/b/g/n |
| HDR Özellikleri | HDR10 |
| İşlemci Çekirdek Sayısı | 4 |
| Yayın Kaydetme (PVR) | Yok |
| HbbTV | Var |
| Ses Özellikleri | German + Nicam Stereo |
| Ses Kulaklık Çıkışı | Var |
| Güç Tüketimi Özellikleri | Güç Tasarrufu Modu (Ekonomik mod) |
| Kullanım Kılavuzu (TR) | Daewoo 65T01900 Ultra HD (4K) TV Kullanım Kılavuzu (TR) |