ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Arçelik
Arçelik A40 D 694 B Full HD (FHD) TV
Ekran Boyutu
40 İnç
Program Rehberi (EPG)
Var
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Ekran Boyutu | 40 İnç |
| Ekran Çözünürlüğü | 1920x1080 |
| İşletim Sistemi | Android TV |
| Çıkış Yılı | 2023 |
| Ekran Boyutu (cm) | 100 cm |
| Çözünürlük Standardı | Full HD (FHD) |
| HDMI Özellikleri | HDMI Audio Return Channel (ARC) |
| Ön Çerçeve Rengi | Siyah |
| Ekran | LED |
| Ekran Tipi | Düz (Flat) |
| Yenileme Hızı (Gerçek) | 50/60 Hz |
| HDR | Yok |
| Ses Çıkış Gücü (RMS) | 16 W |
| Hoparlör Sistemi | 2.0 |
| Ses Video Çözücüler | Dolby Digital |
| Subwoofer | Yok |
| Analog Alıcı | Var |
| Karasal Alıcı (DVB-T) | Var |
| Kablo TV (DVB-C) | Var |
| HD Uydu Alıcı (DVB-S2) | Var |
| HD Karasal Alıcı (DVB-T2) | Var |
| Dahili Wi-Fi | Var |
| Ethernet LAN Kablo Girişi | Var |
| USB 2.0 Girişleri | 1 Adet |
| HDMI 1.3/1.4/2.0 Girişleri | 2 Adet |
| HDMI-CEC | DIGI LINK |
| Dijital Ses Çıkışı | Optik |
| Common Interface (CI) | Var |
| Analog Kablolu Anten Girişi | 1 Adet |
| Uydu Anteni Girişi | 1 Adet |
| 3D | Yok |
| Smart TV | Var |
| Smart TV Özellikleri | Google Play Store Web Tarayıcı |
| Smart TV Uygulamaları | Netflix Prime Video YouTube |
| Uygulama Yükleyebilme | Var |
| Dahili Kamera | Yok |
| Akıllı Etkileşim (Dahili) | Yok |
| Program Rehberi (EPG) | Var |
| Diğer Multimedya Özellikleri | Bluetooth Ekran Yansıtma Chromecast Türksat Kanal Güncelleme Sistemi (TKGS) Yazılım Güncelleştirme (Çevrimiçi) Yayında Altyazı Desteği |
| Tüketim Bekleme Modu | 0.45 W |
| Ekran Kalınlık Tipi | Standart |
| Stand Ayak Tipi | İkili stant (V Ayaklı) |
| Tasarım Özellikleri | VESA Duvar Montaj Desteği (200x100 mm) |
| Öne Çıkan Özellikler | Android TV |
| İşletim Sistemi Versiyonu | Android TV 11 (R) |
| Wi-Fi Özellikleri | Wi-Fi 5 (802.11a/b/g/n/ac) Dual Band (5GHz) |
| İşlemci Çekirdek Sayısı | 4 |
| Yayın Kaydetme (PVR) | Harici Disk/USB Bellek ile |
| HbbTV | Var |
| Ses Kulaklık Çıkışı | Var |