ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
ZTE Nubia 3D Pad Tablet
Ekran Boyutu
12.4 İnç
Bellek (RAM)
8 GB
Arka Kamera
Var
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Cihaz Tipi | Tablet |
| Diğer Özellikler | İvme Ölçer Jeomanyetik Sensör (Pusula) Jiroskop Hi-Res Audio Yakınlık Sensörü 4 Adet Hoparlör |
| Renk Seçenekleri | Gri |
| Ekran Boyutu | 12.4 İnç |
| Ekran Teknolojisi | IPS (LCD) |
| Ekran Çözünürlüğü | 2560 x 1600 Piksel |
| Piksel Yoğunluğu | 243 PPI |
| Ekran Yenileme Hızı | 144 Hz |
| Ekran Özellikleri | Gorilla Glass 2.5K 3D Light Field Display |
| Ön Kamera Özellikleri | ƒ/2.2 Diyafram 3D Desteği 8.0 MP 8.0MP f/2.2 Ultra Geniş Açı |
| Yonga Seti (Chipset) | Qualcomm Snapdragon 888 (SM8350) |
| CPU Frekansı | 2.84 GHz |
| CPU Çekirdeği | 8 Çekirdek |
| Ana İşlemci (CPU) | 1x 2.84 GHz ARM Cortex-X1 (Kryo 680) |
| 1. Yardımcı İşlemci | 3x 2.42 GHz ARM Cortex-A78 |
| İşlemci Mimarisi | 64-bit |
| Grafik İşlemcisi (GPU) | Adreno 660 |
| CPU Üretim Teknolojisi | 5 nm |
| Bellek (RAM) | 8 GB |
| Dahili Depolama | 128 GB |
| Hafıza Kartı Desteği | Var |
| Boy | 190 mm |
| En | 285 mm |
| Kalınlık | 8.5 mm |
| Ağırlık | 780 gr |
| İşletim Sistemi | Android |
| İşletim Sistemi Versiyonu | Android 13 |
| Bluetooth Versiyonu | 5.2 |
| GPU Frekansı | 840 MHz |
| Bluetooth | Var |
| Diğer Bağlantılar | USB OTG USB-C 3.1 |
| Dahili Depolama Tipi | UFS 3.1 |
| Desteklenen Hafıza Türü | MicroSDXC |
| Arka Kamera | Var |
| Arka Kamera Çözünürlüğü | 16.0 MP |
| Ön Kamera | Var |
| Kablosuz Wi-Fi | Var |
| Kablosuz Özellikleri | Wi-Fi 6 (802.11ax) Dual-Band (5GHz) |
| GPS | Var |
| GPS Özellikleri | BDS GPS |
| Pil Kapasitesi | 9070 mAh |
| Ekran Alanı | 445.84 cm² |
| Ekran/Gövde Oranı | %82.33 |
| 2. Yardımcı İşlemci | 4x 1.8 GHz ARM Cortex-A55 |
| Pil Özellikleri | Hızlı Şarj (33W) |
| Arka Kamera Özellikleri | f/1.9 Diyafram Geniş Açı HDR LED Flaş Otomatik Odaklama Panorama 3D Desteği |
| 2. Arka Kamera | Var |
| 2. Arka Kamera Özellikleri | AF f/1.9 Diyafram Geniş Açı 16.0 MP |
| Bluetooth Özellikleri | A2DP LE |
| Çıkış Yılı | 2023 |
| Diğer Depolama Seçenekleri | 256 GB |