ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Zebra ET45 Kurumsal Tablet (10.1 İnç)
Ekran Boyutu
10.1 İnç
Bellek (RAM)
4 GB
Arka Kamera
Var
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Cihaz Tipi | Tablet (SIM Destekli) |
| Diğer Özellikler | İvme Ölçer Jiroskop (Üç Eksenli) MIL-STD-810H Sertifikası Su & Toza Dayanıklılık (IP65) 1D Barkod Okuyucu 2D Barkod Okuyucu |
| Renk Seçenekleri | Siyah |
| Ekran Boyutu | 10.1 İnç |
| Ekran Çözünürlüğü | 1920 x 1200 Piksel |
| Piksel Yoğunluğu | 224 PPI |
| Ekran Özellikleri | Gorilla Glass WUXGA 500 Nit Parlaklık |
| Ön Kamera Özellikleri | 5.0 MP |
| Yonga Seti (Chipset) | Qualcomm Snapdragon 695 (SM6375) |
| CPU Frekansı | 2.2 GHz |
| CPU Çekirdeği | 8 Çekirdek |
| Ana İşlemci (CPU) | 2x 2.2 GHz ARM Cortex-A78 (Kryo 660) |
| 1. Yardımcı İşlemci | 6x 1.8 GHz ARM Cortex-A55 |
| İşlemci Mimarisi | 64-bit |
| Grafik İşlemcisi (GPU) | Adreno 619 |
| CPU Üretim Teknolojisi | 6 nm |
| Bellek (RAM) | 4 GB |
| Dahili Depolama | 64 GB |
| Boy | 257.9 mm |
| En | 162.9 mm |
| Kalınlık | 11.4 mm |
| Ağırlık | 690 gr |
| 3G | Var |
| 4G | Var |
| 5G | Var |
| İşletim Sistemi | Android |
| İşletim Sistemi Versiyonu | Android 11 |
| Bluetooth Versiyonu | 5.1 |
| GPU Frekansı | 840 MHz |
| Bluetooth | Var |
| Diğer Bağlantılar | NFC Nano SIM USB-C |
| Arka Kamera | Var |
| Arka Kamera Çözünürlüğü | 13.0 MP |
| Ön Kamera | Var |
| Kablosuz Wi-Fi | Var |
| Kablosuz Özellikleri | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| GPS | Var |
| GPS Özellikleri | Beidou GLONASS Galileo GNSS GPS |
| Pil Kapasitesi | 7600 mAh |
| Ekran Alanı | 295.79 cm² |
| Ekran/Gövde Oranı | %70.41 |
| Pil Özellikleri | Lityum-Polimer 29.41 Wh |
| Arka Kamera Özellikleri | LED Flaş Otomatik Odaklama |