ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Xiaomi
Xiaomi Pad 6S Pro 12.4" Tablet (12 GB / 512 GB)
Ekran Boyutu
12.4 İnç
Bellek (RAM)
12 GB
Arka Kamera
Var
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Cihaz Tipi | Tablet |
| Diğer Özellikler | İvme Ölçer Işık Sensörü Jiroskop Hall Sensörü Dijital Pusula Dolby Atmos Desteği Metal Gövde Parmak İzi Okuyucu (Yan Tarafta) Renk Sıcaklığı Sensörü Titreşim Özelliği Yakınlık Sensörü 6 Adet Stereo Hoparlör |
| Renk Seçenekleri | Mavi Grafit Yeşil |
| Ekran Boyutu | 12.4 İnç |
| Ekran Teknolojisi | IPS (LCD) |
| Ekran Çözünürlüğü | 3048 x 2032 Piksel |
| Piksel Yoğunluğu | 295 PPI |
| Ekran Yenileme Hızı | 144 Hz |
| Ekran Özellikleri | DC Dimming Dolby Vision Göz Konforu Modu (Mavi Işık Filtresi) HDR 10 Okuma Modu TÜV Rheinland Sirkadiyen Dostu Sertifikasyonu TÜV Rheinland Titreşimsiz Sertifikasyonu 3K 12bit Renk Derinliği 68.7 Milyar Renk 100% DCI-P3 360 Hz Screen Touch Response 900 Nit Parlaklık 1400:1 Kontrast Oranı 4096 Seviye Parlaklık Ayarı |
| Ön Kamera Özellikleri | FocusFrame ƒ/2.2 Diyafram 0.61μm Piksel Boyutu 32 MP 720p @30fps 1080p Video (30fps) |
| Yonga Seti (Chipset) | Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2 (SM8550-AB) |
| CPU Frekansı | 3.36 GHz |
| CPU Çekirdeği | 8 Çekirdek |
| Ana İşlemci (CPU) | 1x 3.36 GHz ARM Cortex-X3 |
| 1. Yardımcı İşlemci | 2x 2.8 GHz ARM Cortex-A710 2x 2.8 GHz ARM Cortex-A715 |
| İşlemci Mimarisi | 64-bit |
| Grafik İşlemcisi (GPU) | Adreno (Snapdragon 8 Gen 2) |
| CPU Üretim Teknolojisi | 4 nm |
| Bellek (RAM) | 12 GB |
| Dahili Depolama | 512 GB |
| Boy | 191.58 mm |
| En | 278.70 mm |
| Kalınlık | 6.26 mm |
| Ağırlık | 590 gr |
| İşletim Sistemi | Android |
| İşletim Sistemi Versiyonu | Android 14 |
| Bluetooth Versiyonu | 5.3 |
| GPU Frekansı | 719 MHz |
| Bluetooth | Var |
| Diğer Bağlantılar | USB-C 3.2 Gen |
| Arka Kamera | Var |
| Arka Kamera Çözünürlüğü | 50 MP |
| Ön Kamera | Var |
| Kablosuz Wi-Fi | Var |
| Kablosuz Özellikleri | Wi-Fi Direct Miracast Dual-Band (5GHz) MU-MIMO Wi-Fi 7 (802.11 a/b/g/n/ac/ax/be) 2x2 MIMO |
| Pil Kapasitesi | 10000 mAh |
| Ekran Alanı | 457.85 cm² |
| Ekran/Gövde Oranı | %85.75 |
| 2. Yardımcı İşlemci | 3x 2.0 GHz ARM Cortex-A510 |
| Pil Özellikleri | Hızlı Şarj (120W) Xiaomi HyperCharge (120W) |
| Arka Kamera Özellikleri | f/1.8 Diyafram ISOCELL JN1 0.64μm (1.28μm) Piksel 1/2.76" Sensör Boyutu 4K Video (30/60fps) 720p @30fps |
| 2. Arka Kamera | Var |
| 2. Arka Kamera Özellikleri | Derinlik Algısı f/2.4 1.75µm Piksel 2.0 MP 1080p Video Kaydı |