ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
WennTab Ultra Xeon Tablet
Ekran Boyutu
14.0 İnç
Bellek (RAM)
8 GB
Arka Kamera
Var
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Cihaz Tipi | Tablet |
| Renk Seçenekleri | Siyah |
| Ekran Boyutu | 14.0 İnç |
| Ekran Teknolojisi | IPS (LCD) |
| Ekran Çözünürlüğü | 2200 x 1440 Piksel |
| Piksel Yoğunluğu | 188 PPI |
| Ekran Yenileme Hızı | 60 Hz |
| Ekran Özellikleri | sRGB 100% 2.2K |
| Yonga Seti (Chipset) | Intel N95 |
| CPU Frekansı | 3.4 GHz |
| CPU Çekirdeği | 4 Çekirdek |
| Ana İşlemci (CPU) | 4 X 3.4 GHz |
| İşlemci Mimarisi | 64-bit |
| Grafik İşlemcisi (GPU) | Intel UHD Graphics |
| CPU Üretim Teknolojisi | 10 nm |
| Bellek (RAM) | 8 GB |
| Dahili Depolama | 256 GB |
| İşletim Sistemi | Windows |
| İşletim Sistemi Versiyonu | Windows 11 Pro |
| Bluetooth Versiyonu | 4.2 |
| GPU Frekansı | 1200 MHz |
| Bluetooth | Var |
| Diğer Bağlantılar | Mini HDMI TF Kart USB 3.0 USB-C |
| Arka Kamera | Var |
| Arka Kamera Çözünürlüğü | 5.0 MP |
| Kablosuz Wi-Fi | Var |
| Kablosuz Özellikleri | Wi-Fi 4 (802.11n) Dual-Band (5GHz) |
| Pil Kapasitesi | 5000 mAh |
| Ekran Alanı | 579.43 cm² |
| Pil Özellikleri | Lityum-Polimer |
| 2. Arka Kamera | Var |
| 2. Arka Kamera Özellikleri | 2.0 MP |