ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Wenn Ultra E140A Tablet
Ekran Boyutu
14.0 İnç
Bellek (RAM)
4 GB
Arka Kamera
Var
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Cihaz Tipi | Tablet (SIM Destekli) |
| Diğer Özellikler | G-Sensör |
| Renk Seçenekleri | Gümüş |
| Ekran Boyutu | 14.0 İnç |
| Ekran Çözünürlüğü | 1920 x 1080 Piksel |
| Piksel Yoğunluğu | 157 PPI |
| Ön Kamera Özellikleri | 5.0 MP |
| Yonga Seti (Chipset) | MediaTek Helio P22 (MT6762) |
| CPU Frekansı | 2.0 GHz |
| CPU Çekirdeği | 8 Çekirdek |
| Ana İşlemci (CPU) | 4x 2.0 GHz ARM Cortex-A53 |
| 1. Yardımcı İşlemci | 4x 1.5 GHz ARM Cortex-A53 |
| İşlemci Mimarisi | 64-bit |
| Grafik İşlemcisi (GPU) | PowerVR GE8320 |
| CPU Üretim Teknolojisi | 12 nm |
| Bellek (RAM) | 4 GB |
| Dahili Depolama | 64 GB |
| 4G | Var |
| İşletim Sistemi | Android |
| İşletim Sistemi Versiyonu | Android 11 |
| Bluetooth Versiyonu | 5.0 |
| GPU Frekansı | 650 MHz |
| Bluetooth | Var |
| Diğer Bağlantılar | microSD Kart Yuvası TF Kart USB-C 3.5mm Kulaklık Girişi |
| Arka Kamera | Var |
| Arka Kamera Çözünürlüğü | 13.0 MP |
| Ön Kamera | Var |
| Kablosuz Wi-Fi | Var |
| Kablosuz Özellikleri | Wi-Fi 5 (802.11ac) Dual-Band (5GHz) |
| GPS | Var |
| Pil Kapasitesi | 6500 mAh |
| Ekran Alanı | 540.33 cm² |