ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Warp Tab WP11 Tablet
Ekran Boyutu
10.95 İnç
Bellek (RAM)
6 GB
Arka Kamera
Var
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Cihaz Tipi | Tablet |
| Diğer Özellikler | MiraVision Görüntü Teknolojisi 4 Adet Stereo Hoparlör |
| Renk Seçenekleri | Siyah Gümüş Pembe |
| Ekran Boyutu | 10.95 İnç |
| Ekran Teknolojisi | IPS (LCD) |
| Ekran Çözünürlüğü | 2000 x 1200 Piksel |
| Piksel Yoğunluğu | 213 PPI |
| Ekran Özellikleri | Gorilla Glass 3 2K |
| Ön Kamera Özellikleri | 2 + 8.0 MP |
| Yonga Seti (Chipset) | MediaTek MT8183 |
| CPU Frekansı | 2.00 GHz |
| CPU Çekirdeği | 8 Çekirdek |
| Ana İşlemci (CPU) | 4x 2.0 GHz ARM Cortex-A73 |
| 1. Yardımcı İşlemci | 4x 2.0 GHz ARM Cortex-A53 |
| İşlemci Mimarisi | 64-bit |
| Grafik İşlemcisi (GPU) | Mali-G72 MP3 |
| CPU Üretim Teknolojisi | 12 nm |
| Bellek (RAM) | 6 GB |
| Dahili Depolama | 128 GB |
| Ağırlık | 465 gr |
| İşletim Sistemi | Android |
| İşletim Sistemi Versiyonu | Android 13 |
| Bluetooth Versiyonu | 5.0 |
| Bluetooth | Var |
| Dahili Depolama Tipi | eMMC |
| Arka Kamera | Var |
| Arka Kamera Çözünürlüğü | 13.0 MP |
| Ön Kamera | Var |
| Kablosuz Wi-Fi | Var |
| Kablosuz Özellikleri | Dual-Band (5GHz) |
| Pil Kapasitesi | 7500 mAh |
| Ekran Alanı | 341.28 cm² |