ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Vorcom SXPro Tablet
Ekran Boyutu
10.1 İnç
Bellek (RAM)
4 GB
Arka Kamera
Var
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Cihaz Tipi | Tablet |
| Diğer Özellikler | G-Sensör Titreşim Özelliği |
| Renk Seçenekleri | Siyah Gri |
| Ekran Boyutu | 10.1 İnç |
| Ekran Teknolojisi | IPS (LCD) |
| Ekran Çözünürlüğü | 1280 x 800 Piksel |
| Piksel Yoğunluğu | 149 PPI |
| Ekran Yenileme Hızı | 60 Hz |
| Ön Kamera Özellikleri | 2.0 MP |
| Yonga Seti (Chipset) | Unisoc SC9863A |
| CPU Frekansı | 1.60 GHz |
| CPU Çekirdeği | 8 Çekirdek |
| Ana İşlemci (CPU) | 4x 1.6 GHz ARM Cortex-A55 |
| 1. Yardımcı İşlemci | 4x 1.2 GHz ARM Cortex-A55 |
| İşlemci Mimarisi | 64-bit |
| Grafik İşlemcisi (GPU) | Mali-T720 |
| CPU Üretim Teknolojisi | 28 nm |
| Bellek (RAM) | 4 GB |
| Dahili Depolama | 64 GB |
| Hafıza Kartı Desteği | Var |
| Boy | 245 mm |
| En | 152 mm |
| Kalınlık | 9.3 mm |
| Ağırlık | 600 gr |
| İşletim Sistemi | Android |
| İşletim Sistemi Versiyonu | Android 11 |
| Bluetooth Versiyonu | 5.0 |
| GPU Frekansı | 550 MHz |
| Bluetooth | Var |
| Diğer Bağlantılar | USB 2.0 USB-C 3.5mm Kulaklık Girişi |
| Desteklenen Hafıza Türü | Micro SD |
| Arka Kamera | Var |
| Arka Kamera Çözünürlüğü | 5.0 MP |
| Ön Kamera | Var |
| Kablosuz Wi-Fi | Var |
| GPS | Var |
| Pil Kapasitesi | 5500 mAh |
| Ekran Alanı | 295.79 cm² |
| Ekran/Gövde Oranı | %79.43 |