ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Vivo Pad SE Tablet
Ekran Boyutu
12.3 İnç
Bellek (RAM)
6 GB
Arka Kamera
Var
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Cihaz Tipi | Tablet |
| Diğer Özellikler | İvme Ölçer Yakınlık Sensörü |
| Renk Seçenekleri | Gri Mavi |
| Ekran Boyutu | 12.3 İnç |
| Ekran Teknolojisi | IPS (LCD) |
| Ekran Çözünürlüğü | 1600 x 2464 Piksel |
| Piksel Yoğunluğu | 239 PPI |
| Ekran Yenileme Hızı | 90 Hz |
| Ekran Özellikleri | 600 Nit Parlaklık |
| Ön Kamera Özellikleri | 5.0 MP |
| Yonga Seti (Chipset) | Qualcomm Snapdragon 4 Gen 2 (SM4450) |
| CPU Frekansı | 2.2 GHz |
| CPU Çekirdeği | 8 Çekirdek |
| Ana İşlemci (CPU) | 2x 2.2 GHz ARM Cortex-A78 |
| 1. Yardımcı İşlemci | 6x 2.0 GHz ARM Cortex-A55 |
| İşlemci Mimarisi | 64-bit |
| Grafik İşlemcisi (GPU) | Adreno 613 |
| CPU Üretim Teknolojisi | 4 nm |
| Bellek (RAM) | 6 GB |
| Dahili Depolama | 128 GB |
| Boy | 185.6 mm |
| En | 277.1 mm |
| Kalınlık | 6.8 mm |
| Ağırlık | 569 gr |
| İşletim Sistemi | Android |
| İşletim Sistemi Versiyonu | Android 15 |
| Bluetooth Versiyonu | 4.2 |
| Duyurulma Tarihi | 2025, Nisan |
| Bluetooth | Var |
| Diğer Bağlantılar | USB OTG USB-C 2.0 |
| Dahili Depolama Tipi | UFS 3.1 |
| Arka Kamera | Var |
| Arka Kamera Çözünürlüğü | 5.0 MP |
| Ön Kamera | Var |
| Kablosuz Wi-Fi | Var |
| Kablosuz Özellikleri | Wi-Fi 5 (802.11ac) Dual-Band (5GHz) |
| Pil Kapasitesi | 8500 mAh |
| Ekran Alanı | 445.82 cm² |
| Pil Özellikleri | Hızlı Şarj (15W) |
| Arka Kamera Özellikleri | LED Flaş |