ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Technopc Ultrapad UP10.S43LA Tablet
Ekran Boyutu
10.1 İnç
Bellek (RAM)
4 GB
Arka Kamera
Var
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Cihaz Tipi | Tablet (SIM Destekli) |
| Diğer Özellikler | Işık Sensörü Jiroskop Dijital Pusula Yerçekimi Sensörü |
| Renk Seçenekleri | Siyah |
| Ekran Boyutu | 10.1 İnç |
| Ekran Teknolojisi | IPS (LCD) |
| Ekran Çözünürlüğü | 1920 x 1200 Piksel |
| Piksel Yoğunluğu | 224 PPI |
| Ekran Özellikleri | Çoklu Dokunmatik 250 Nit Parlaklık |
| Ön Kamera Özellikleri | 5.0 MP |
| CPU Frekansı | 1.60 GHz |
| CPU Çekirdeği | 8 Çekirdek |
| Bellek (RAM) | 4 GB |
| Dahili Depolama | 32 GB |
| Hafıza Kartı Desteği | Var |
| Boy | 175 mm |
| En | 280 mm |
| Kalınlık | 9 mm |
| Ağırlık | 575 gr |
| 4G | Var |
| İşletim Sistemi | Android |
| İşletim Sistemi Versiyonu | Android 10.x |
| Bluetooth Versiyonu | 4.0 |
| Seri | Technopc Ultrapad |
| Bluetooth | Var |
| Diğer Bağlantılar | Micro SIM Micro USB microSD Kart Yuvası |
| Hafıza Kartı Kapasitesi | 128 GB |
| Desteklenen Hafıza Türü | Micro SD |
| Arka Kamera | Var |
| Arka Kamera Çözünürlüğü | 13.0 MP |
| Ön Kamera | Var |
| Kablosuz Wi-Fi | Var |
| Kablosuz Özellikleri | Wi-Fi 4 (802.11n) |
| GPS | Var |
| Pil Kapasitesi | 5000 mAh |
| Ekran Alanı | 295.79 cm² |
| Ekran/Gövde Oranı | %60.37 |