ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
TCL TAB 7 Lite Tablet (32 GB)
Ekran Boyutu
7.0 İnç
Bellek (RAM)
1 GB
Arka Kamera
Var
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Cihaz Tipi | Tablet |
| Diğer Özellikler | İvme Ölçer |
| Renk Seçenekleri | Siyah Yeşil |
| Ekran Boyutu | 7.0 İnç |
| Ekran Teknolojisi | TN (LCD) |
| Ekran Çözünürlüğü | 1024 x 600 Piksel |
| Piksel Yoğunluğu | 170 PPI |
| Ekran Yenileme Hızı | 60 Hz |
| Ekran Özellikleri | Göz Konforu Modu (Mavi Işık Filtresi) 16 Milyon Renk |
| Ön Kamera Özellikleri | 2.0 MP Sabit Odaklama (FF) ƒ/2.4 Diyafram |
| Yonga Seti (Chipset) | MediaTek MT8321 |
| CPU Frekansı | 1.30 GHz |
| CPU Çekirdeği | 4 Çekirdek |
| Ana İşlemci (CPU) | 4x 1.3 GHz ARM Cortex A7 |
| İşlemci Mimarisi | 32-bit |
| Grafik İşlemcisi (GPU) | Mali-400 MP2 |
| CPU Üretim Teknolojisi | 28 nm |
| Bellek (RAM) | 1 GB |
| Dahili Depolama | 32 GB |
| Hafıza Kartı Desteği | Var |
| Boy | 189.5 mm |
| En | 111 mm |
| Kalınlık | 9.15 mm |
| Ağırlık | 245 gr |
| İşletim Sistemi | Android |
| İşletim Sistemi Versiyonu | Android 10 Go |
| Bluetooth Versiyonu | 4.2 |
| Bluetooth | Var |
| Diğer Bağlantılar | Micro USB microSD Kart Okuyucu 3.5mm Kulaklık Girişi |
| Hafıza Kartı Kapasitesi | 128 GB |
| Desteklenen Hafıza Türü | Micro SD |
| Arka Kamera | Var |
| Arka Kamera Çözünürlüğü | 2.0 MP |
| Ön Kamera | Var |
| Kablosuz Wi-Fi | Var |
| Kablosuz Özellikleri | Wi-Fi 4 (802.11n) Wi-Fi Direct |
| Pil Kapasitesi | 2580 mAh |
| Ekran Alanı | 137.89 cm² |
| Ekran/Gövde Oranı | %65.55 |
| Arka Kamera Özellikleri | Sabit Odaklı (FF) ƒ/2.4 Diyafram |