ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
TCL TAB 11 Tablet (9466X)
Ekran Boyutu
10.95 İnç
Bellek (RAM)
4 GB
Arka Kamera
Var
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Cihaz Tipi | Tablet |
| Diğer Özellikler | İvme Ölçer Darbe Sensörü T-Pen USB Tip-C ile Şarj Yakınlık Sensörü 4 Adet Hoparlör |
| Renk Seçenekleri | Koyu Gri Lavanta |
| Ekran Boyutu | 10.95 İnç |
| Ekran Teknolojisi | IPS (LCD) |
| Ekran Çözünürlüğü | 2000 x 1200 Piksel |
| Piksel Yoğunluğu | 213 PPI |
| Ekran Özellikleri | Dokunmatik Kalem Desteği NXTPAPER 2.0 Teknolojisi NXTVISION Göz Konforu 2K 500 Nit Parlaklık |
| Ön Kamera Özellikleri | Sabit Odaklama (FF) 8.0 MP 1080p Video (30fps) |
| Yonga Seti (Chipset) | MediaTek Helio P60T |
| CPU Frekansı | 2.00 GHz |
| CPU Çekirdeği | 8 Çekirdek |
| Ana İşlemci (CPU) | 4x 2.0 GHz ARM Cortex-A73 |
| 1. Yardımcı İşlemci | 4x 2.0 GHz ARM Cortex-A53 |
| İşlemci Mimarisi | 64-bit |
| Grafik İşlemcisi (GPU) | PowerVR GE8320 |
| CPU Üretim Teknolojisi | 12 nm |
| Bellek (RAM) | 4 GB |
| Dahili Depolama | 64 GB |
| Hafıza Kartı Desteği | Var |
| Boy | 161.6 mm |
| En | 257 mm |
| Kalınlık | 6.9 mm |
| Ağırlık | 462 gr |
| İşletim Sistemi | Android |
| İşletim Sistemi Versiyonu | Android 13 |
| Bluetooth Versiyonu | 5.0 |
| Duyurulma Tarihi | 2023, Şubat |
| Bluetooth | Var |
| Diğer Bağlantılar | USB-C 2.0 |
| Hafıza Kartı Kapasitesi | 1 TB |
| Desteklenen Hafıza Türü | Micro SD |
| Arka Kamera | Var |
| Arka Kamera Çözünürlüğü | 8.0 MP |
| Ön Kamera | Var |
| Kablosuz Wi-Fi | Var |
| Kablosuz Özellikleri | Wi-Fi 5 (802.11ac) Wi-Fi Direct |
| GPS | Var |
| Pil Kapasitesi | 8000 mAh |
| Ekran Alanı | 341.28 cm² |
| Ekran/Gövde Oranı | %82.17 |
| Arka Kamera Özellikleri | Otomatik Odaklama 1080p Video (30fps) |
| Çıkış Yılı | 2023 |
| Diğer Depolama Seçenekleri | 128 GB |
| Çıkış Tarihi | 2023, Mayıs |