ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
TCL NXTPAPER 14 Tablet
Ekran Boyutu
14.3 İnç
Bellek (RAM)
8 GB
Arka Kamera
Var
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Cihaz Tipi | Tablet |
| Diğer Özellikler | İvme Ölçer Işık Sensörü Alüminyum Gövde G-Sensör USB Tip-C ile Şarj Yakınlık Sensörü Yüz Tanıma Kilidi 4 Adet Hoparlör |
| Renk Seçenekleri | Lacivert |
| Ekran Boyutu | 14.3 İnç |
| Ekran Teknolojisi | IPS (LCD) |
| Ekran Çözünürlüğü | 2400 x 1600 Piksel |
| Ekran Yenileme Hızı | 60 Hz |
| Ekran Özellikleri | Dokunmatik Kalem Desteği NXTPAPER 2.0 Teknolojisi NXTVISION Göz Konforu Yansımasız (Anti-glare) |
| Ön Kamera Özellikleri | 5.0 MP Dual Camera Sabit Odaklama (FF) 13.0 MP 1080p Video (30fps) |
| Yonga Seti (Chipset) | MediaTek MT8781 |
| CPU Frekansı | 2.2 GHz |
| CPU Çekirdeği | 8 Çekirdek |
| Ana İşlemci (CPU) | 2x 2.2 GHz ARM Cortex-A76 |
| 1. Yardımcı İşlemci | 6x 2.0 GHz ARM Cortex-A55 |
| İşlemci Mimarisi | 64-bit |
| Grafik İşlemcisi (GPU) | Mali-G57 MP2 |
| CPU Üretim Teknolojisi | 6 nm |
| Bellek (RAM) | 8 GB |
| Dahili Depolama | 256 GB |
| Hafıza Kartı Desteği | Var |
| Boy | 222 mm |
| En | 322 mm |
| Kalınlık | 6.9 mm |
| Ağırlık | 760 gr |
| 3G | Var |
| 4G | Var |
| İşletim Sistemi | Android |
| İşletim Sistemi Versiyonu | Android 14 |
| Bluetooth Versiyonu | 5.0 |
| Duyurulma Tarihi | 2024, Şubat |
| GPU Frekansı | 950 MHz |
| Bluetooth | Var |
| Diğer Bağlantılar | USB OTG USB-C 2.0 |
| Desteklenen Hafıza Türü | MicroSDXC |
| Arka Kamera | Var |
| Arka Kamera Çözünürlüğü | 8.0 MP |
| Ön Kamera | Var |
| Kablosuz Wi-Fi | Var |
| Kablosuz Özellikleri | Wi-Fi 5 (802.11ac) Wi-Fi Direct Wi-Fi Display |
| GPS | Var |
| Pil Kapasitesi | 10000 mAh |
| Pil Özellikleri | Hızlı Şarj (33W) |
| Arka Kamera Özellikleri | LED Flaş Otomatik Odaklama (AF) 1080p Video (30fps) |