ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Samsung
Samsung Galaxy Tab S9 Wi-Fi Tablet (12 GB / 256 GB) (SM-X710NZAETUR)
Ekran Boyutu
11.0 İnç
Bellek (RAM)
12 GB
Arka Kamera
Var
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Cihaz Tipi | Tablet |
| Diğer Özellikler | İvme Ölçer Jiroskop AKG Ses Sistemi Dijital Pusula Dolby Atmos Dörtlü Hoparlör Ekran İçi Parmak İzi Okuyucu Entegre Kalem Yuvası S Pen Samsung DeX Desteği Su & Toza Dayanıklılık (IP68) USB Tip-C ile Şarj Vapor-Chamber Soğutma Yakınlık Sensörü |
| Renk Seçenekleri | Gri Bej |
| Ekran Boyutu | 11.0 İnç |
| Ekran Teknolojisi | Dynamic AMOLED |
| Ekran Çözünürlüğü | 2560 x 1600 Piksel |
| Piksel Yoğunluğu | 274 PPI |
| Ekran Yenileme Hızı | 120 Hz |
| Ekran Özellikleri | Gorilla Glass Dynamic AMOLED 2X Göz Konforu Modu (Mavi Işık Filtresi) HDR10+ P3 (Geniş Renk Yelpazesi) Vision Booster 1.000.000:1 Kontrast 750 Nit Parlaklık |
| Ön Kamera Özellikleri | f/2.4 Diyafram HDR Ultra Geniş Açı 12.0 MP 1080p Video (30fps) |
| Yonga Seti (Chipset) | Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2 (SM8550-AB) |
| CPU Frekansı | 3.36 GHz |
| CPU Çekirdeği | 8 Çekirdek |
| Ana İşlemci (CPU) | 1x 3.36 GHz ARM Cortex-X3 |
| 1. Yardımcı İşlemci | 2x 2.8 GHz ARM Cortex-A710 2x 2.8 GHz ARM Cortex-A715 |
| İşlemci Mimarisi | 64-bit |
| Grafik İşlemcisi (GPU) | Adreno (Snapdragon 8 Gen 2) |
| CPU Üretim Teknolojisi | 4 nm |
| Bellek (RAM) | 12 GB |
| Dahili Depolama | 256 GB |
| Hafıza Kartı Desteği | Var |
| Boy | 165.8 mm |
| En | 254.3 mm |
| Kalınlık | 5.9 mm |
| Ağırlık | 498 gr |
| İşletim Sistemi | Android |
| İşletim Sistemi Versiyonu | Android 15 |
| Bluetooth Versiyonu | 5.3 |
| Duyurulma Tarihi | 2023, Temmuz |
| Seri | Galaxy Tab S9 |
| GPU Frekansı | 719 MHz |
| Bluetooth | Var |
| Diğer Bağlantılar | USB-C 3.2 |
| Hafıza Kartı Kapasitesi | 1 TB |
| Desteklenen Hafıza Türü | Micro SD |
| Arka Kamera | Var |
| Arka Kamera Çözünürlüğü | 13.0 MP |
| Ön Kamera | Var |
| Kablosuz Wi-Fi | Var |
| Kablosuz Özellikleri | Wi-Fi Direct Dual-Band (5GHz) MIMO özellikli HE160 Wi-Fi 6E (802.11ax) 3 Band (2.4/5/6GHz) |
| GPS | Var |
| GPS Özellikleri | GLONASS BDS Galileo GPS |
| Pil Kapasitesi | 8400 mAh |
| Ekran Alanı | 350.85 cm² |
| Ekran/Gövde Oranı | %83.21 |
| 2. Yardımcı İşlemci | 3x 2.0 GHz ARM Cortex-A510 |
| Pil Özellikleri | Hızlı Şarj (45W) Lityum-Polimer |
| Arka Kamera Özellikleri | Flaş HDR Otomatik Odaklama Panorama UHD 4K (3840 x 2160)@30fps 1 x 13MP ƒ/2.0 Geniş Açı 1080p Video (30fps) |
| Diğer Depolama Seçenekleri | 128 GB |
| Ürün Kodları | SM-X710NZAETUR SM-X710NZEETUR |