ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Samsung
Samsung Galaxy Tab S9 FE+ Wi-Fi Tablet (8 GB / 128 GB) (SM-X610NZSATUR)
Ekran Boyutu
12.4 İnç
Bellek (RAM)
8 GB
Arka Kamera
Var
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Cihaz Tipi | Tablet |
| Diğer Özellikler | İvme Ölçer Işık Sensörü Jeomanyetik Sensör (Pusula) Jiroskop Hall Sensörü Akıllı Kalem ve Klavye Desteği Dolby Atmos İkili Hoparlör Parmak İzi Okuyucu S Pen Samsung DeX Desteği Su & Toza Dayanıklılık (IP68) Yakınlık Sensörü |
| Renk Seçenekleri | Gri Gümüş Lavanta Mint |
| Ekran Boyutu | 12.4 İnç |
| Ekran Teknolojisi | TFT (LCD) |
| Ekran Çözünürlüğü | 2560 x 1600 Piksel |
| Piksel Yoğunluğu | 243 PPI |
| Ekran Yenileme Hızı | 90 Hz |
| Ekran Özellikleri | Gorilla Glass 5 Göz Konforu Modu (Mavi Işık Filtresi) P3 (Geniş Renk Yelpazesi) S Pen Desteği Vision Booster WQXGA 16 Milyon Renk 600 Nit Parlaklık |
| Ön Kamera Özellikleri | 12.0 MP |
| Yonga Seti (Chipset) | Samsung Exynos 1380 |
| CPU Frekansı | 2.4 GHz |
| CPU Çekirdeği | 8 Çekirdek |
| Ana İşlemci (CPU) | 4x 2.4 GHz ARM Cortex-A78 |
| 1. Yardımcı İşlemci | 4x 2.0 GHz ARM Cortex-A55 |
| İşlemci Mimarisi | 64-bit |
| Grafik İşlemcisi (GPU) | Mali-G68 MP5 |
| CPU Üretim Teknolojisi | 5 nm |
| Bellek (RAM) | 8 GB |
| Dahili Depolama | 128 GB |
| Hafıza Kartı Desteği | Var |
| Boy | 185.4 mm |
| En | 285.4 mm |
| Kalınlık | 6.5 mm |
| Ağırlık | 627 gr |
| İşletim Sistemi | Android |
| İşletim Sistemi Versiyonu | Android 16 |
| Bluetooth Versiyonu | 5.3 |
| Duyurulma Tarihi | 2023, Ekim |
| Seri | Galaxy Tab S9 FE |
| Bluetooth | Var |
| Diğer Bağlantılar | USB-C 2.0 |
| Hafıza Kartı Kapasitesi | 1 TB |
| Desteklenen Hafıza Türü | Micro SD |
| Arka Kamera | Var |
| Arka Kamera Çözünürlüğü | 8.0 MP |
| Ön Kamera | Var |
| Kablosuz Wi-Fi | Var |
| Kablosuz Özellikleri | Wi-Fi 6 (802.11ax) Wi-Fi Direct Dual-Band (5GHz) MIMO özellikli HE80 |
| GPS | Var |
| GPS Özellikleri | Beidou GLONASS Galileo GPS QZSS |
| Pil Kapasitesi | 10090 mAh |
| Ekran Alanı | 445.84 cm² |
| Ekran/Gövde Oranı | %84.26 |
| Pil Özellikleri | Hızlı Şarj (45W) Lityum-Polimer Yerleşik Pil |
| Arka Kamera Özellikleri | Otomatik Odaklama UHD 4K (3840 x 2160)@30fps |
| 2. Arka Kamera | Var |
| 2. Arka Kamera Özellikleri | 8.0 MP |
| Ürün Kodları | SM-X610NLGATUR SM-X610NLIATUR SM-X610NZAATUR SM-X610NZSATUR |