ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Samsung
Samsung Galaxy Tab S8+ Wi-Fi Tablet
Ekran Boyutu
12.4 İnç
Bellek (RAM)
8 GB
Arka Kamera
Var
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Cihaz Tipi | Tablet |
| Diğer Özellikler | İvme Ölçer Jeomanyetik Sensör (Pusula) Jiroskop Hall Sensörü Çocuk Modu Corning Gorilla Glass 5 Dolby Atmos Dörtlü Hoparlör Ekran İçi Parmak İzi Okuyucu Entegre Kalem Yuvası Kablosuz DeX Parlaklık Sensörü S Pen Desteği Veri Güvenliği Knox |
| Renk Seçenekleri | Gümüş Pembe Koyu Gri |
| Ekran Boyutu | 12.4 İnç |
| Ekran Teknolojisi | Super AMOLED |
| Ekran Çözünürlüğü | 2800 x 1752 Piksel |
| Piksel Yoğunluğu | 266 PPI |
| Ekran Yenileme Hızı | 120 Hz |
| Ekran Özellikleri | HDR10+ WQXGA 420 Nit Parlaklık |
| Ön Kamera Özellikleri | Yüz Algılama ƒ/2.4 Diyafram 12.0 MP |
| Yonga Seti (Chipset) | Qualcomm Snapdragon 8 Gen 1 (SM8450) |
| CPU Frekansı | 3.00 GHz |
| CPU Çekirdeği | 8 Çekirdek |
| Ana İşlemci (CPU) | 1x 3.0 GHz ARM Cortex-X2 (Kryo) |
| 1. Yardımcı İşlemci | 3x 2.5 GHz ARM Cortex-A710 |
| İşlemci Mimarisi | 64-bit |
| Grafik İşlemcisi (GPU) | Adreno 730 |
| CPU Üretim Teknolojisi | 4 nm |
| Bellek (RAM) | 8 GB |
| Dahili Depolama | 128 GB |
| Hafıza Kartı Desteği | Var |
| Boy | 185 mm |
| En | 285 mm |
| Kalınlık | 5.7 mm |
| Ağırlık | 567 gr |
| İşletim Sistemi | Android |
| İşletim Sistemi Versiyonu | Android 16 |
| Bluetooth Versiyonu | 5.2 |
| Duyurulma Tarihi | 2022, Şubat |
| Seri | Galaxy Tab S8 |
| GPU Frekansı | 818 MHz |
| Bluetooth | Var |
| Diğer Bağlantılar | ANT+ USB-C 3.2 Gen |
| Desteklenen Hafıza Türü | Micro SD |
| Arka Kamera | Var |
| Arka Kamera Çözünürlüğü | 13.0 MP |
| Ön Kamera | Var |
| Kablosuz Wi-Fi | Var |
| Kablosuz Özellikleri | Wi-Fi Direct Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| GPS | Var |
| GPS Özellikleri | Beidou GLONASS Galileo GPS |
| Pil Kapasitesi | 10090 mAh |
| Ekran Alanı | 446.06 cm² |
| Ekran/Gövde Oranı | %84.6 |
| 2. Yardımcı İşlemci | 4x 1.8 GHz ARM Cortex-A510 |
| Pil Özellikleri | Hızlı Şarj (45W) Lityum Polimer |
| Arka Kamera Özellikleri | LED Flaş Otomatik Odaklama 1 x 13MP ƒ/2.0 Geniş Açı 1 x 6MP f /2.2 Ultra Geniş Açı |
| Çıkış Yılı | 2022 |
| Diğer Depolama Seçenekleri | 256 GB |
| Çıkış Tarihi | 2022, Nisan |
| Ürün Kodları | SM-X800NIDATUR SM-X800NZAATUR SM-X800NZSATUR |