ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Samsung
Samsung Galaxy Tab S7 FE WiFi Tablet
Ekran Boyutu
12.4 İnç
Bellek (RAM)
4 GB
Arka Kamera
Var
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Cihaz Tipi | Tablet |
| Diğer Özellikler | İvme Ölçer Işık Sensörü Jeomanyetik Sensör (Pusula) Jiroskop Dolby Atmos İkili Hoparlör Hall Sensör S Pen Desteği |
| Renk Seçenekleri | Siyah Gümüş Pembe Yeşil |
| Ekran Boyutu | 12.4 İnç |
| Ekran Teknolojisi | TFT (LCD) |
| Ekran Çözünürlüğü | 2560 x 1600 Piksel |
| Piksel Yoğunluğu | 243 PPI |
| Ön Kamera Özellikleri | 5.0 MP FHD (1920 x 1080)@30fps |
| Yonga Seti (Chipset) | Qualcomm Snapdragon 778G (SM7325) |
| CPU Frekansı | 2.4 GHz |
| CPU Çekirdeği | 8 Çekirdek |
| Ana İşlemci (CPU) | 1x 2.4 GHz ARM Cortex-A78 (Kryo 670) |
| 1. Yardımcı İşlemci | 3x 2.2 GHz ARM Cortex-A78 (Kryo 670) |
| İşlemci Mimarisi | 64-bit |
| Grafik İşlemcisi (GPU) | Adreno 642L |
| CPU Üretim Teknolojisi | 6 nm |
| Bellek (RAM) | 4 GB |
| Dahili Depolama | 64 GB |
| Hafıza Kartı Desteği | Var |
| Boy | 185 mm |
| En | 284.8 mm |
| Kalınlık | 6.3 mm |
| Ağırlık | 610 gr |
| İşletim Sistemi | Android |
| İşletim Sistemi Versiyonu | Android 14 |
| Bluetooth Versiyonu | 5.2 |
| Duyurulma Tarihi | 2021, Mayıs |
| Seri | Galaxy Tab S7 FE |
| GPU Frekansı | 550 MHz |
| Bluetooth | Var |
| Diğer Bağlantılar | 1 Adet USB 3.x |
| Hafıza Kartı Kapasitesi | 1 TB |
| Desteklenen Hafıza Türü | Micro SD |
| Arka Kamera | Var |
| Arka Kamera Çözünürlüğü | 8.0 MP |
| Ön Kamera | Var |
| Kablosuz Wi-Fi | Var |
| Kablosuz Özellikleri | Wi-Fi 6 (802.11ax) Wi-Fi Direct |
| GPS | Var |
| GPS Özellikleri | Beidou GLONASS Galileo GPS |
| Pil Kapasitesi | 10090 mAh |
| Ekran Alanı | 445.84 cm² |
| Ekran/Gövde Oranı | %84.62 |
| 2. Yardımcı İşlemci | 4x 1.8 GHz ARM Cortex-A55 |
| Pil Özellikleri | Hızlı Şarj (45W) |
| Arka Kamera Özellikleri | Otomatik Odaklama |
| Çıkış Yılı | 2021 |
| Çıkış Tarihi | 2021, Haziran |
| Ürün Kodları | SM-T733NLGATUR SM-T733NLIATUR SM-T733NZKATUR SM-T733NZSATUR |