ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Samsung
Samsung Galaxy Tab S6 Tablet (SM-T860NZAATUR)
Ekran Boyutu
10.5 İnç
Bellek (RAM)
6 GB
Arka Kamera
Var
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Cihaz Tipi | Tablet |
| Diğer Özellikler | İvme Ölçer Jeomanyetik Sensör (Pusula) Jiroskop Hall Sensörü ANT+ Parmakizi Okuyucu RGB Işık Sensörü Samsung DeX Desteği 4 Adet Stereo Hoparlör |
| Renk Seçenekleri | Duman Grisi Duman Siyahı Gül Kurusu |
| Ekran Boyutu | 10.5 İnç |
| Ekran Teknolojisi | Super AMOLED |
| Ekran Çözünürlüğü | 2560 x 1600 Piksel |
| Piksel Yoğunluğu | 287 PPI |
| Ekran Yenileme Hızı | 60 Hz |
| Ön Kamera Özellikleri | f/2.0 Diyafram 8.0 MP 1080p Video (30fps) |
| Yonga Seti (Chipset) | Qualcomm Snapdragon 855 (SM8150) |
| CPU Frekansı | 2.84 GHz |
| CPU Çekirdeği | 8 Çekirdek |
| Ana İşlemci (CPU) | 1x2.84 GHz Kryo 485 |
| 1. Yardımcı İşlemci | 3x2.42 GHz Kryo 485 |
| Grafik İşlemcisi (GPU) | Adreno 640 |
| CPU Üretim Teknolojisi | 7 nm |
| Bellek (RAM) | 6 GB |
| Dahili Depolama | 128 GB |
| Hafıza Kartı Desteği | Var |
| Boy | 244.5 mm |
| En | 159.5 mm |
| Kalınlık | 5.7 mm |
| Ağırlık | 420 gr |
| 3G | Yok |
| 4G | Yok |
| İşletim Sistemi | Android |
| İşletim Sistemi Versiyonu | Android 12 |
| Bluetooth Versiyonu | 5.0 |
| Duyurulma Tarihi | 2019, Temmuz |
| Seri | Galaxy Tab S6 |
| GPU Frekansı | 585 MHz |
| Bluetooth | Var |
| Diğer Bağlantılar | USB-C 3.1 |
| Hafıza Kartı Kapasitesi | 512 GB |
| Desteklenen Hafıza Türü | Micro SD |
| Arka Kamera | Var |
| Arka Kamera Çözünürlüğü | 13.0 MP |
| Ön Kamera | Var |
| Kablosuz Wi-Fi | Var |
| Kablosuz Özellikleri | Wi-Fi 5 (802.11ac) Wi-Fi Direct Dual-Band (5GHz) Smart View (Ekran Yansıtma) |
| Pil Kapasitesi | 7040 mAh |
| Ekran Alanı | 319.68 cm² |
| Ekran/Gövde Oranı | %81.97 |
| 2. Yardımcı İşlemci | 4x 1.8 GHz ARM Cortex-A55 |
| Arka Kamera Özellikleri | f/2.0 Diyafram Geniş Açı HDR Panorama 4K Video (30fps) 5MP ƒ/2.2 Ultra Geniş Açı |
| Çıkış Yılı | 2019 |
| Diğer Depolama Seçenekleri | 256 GB |
| Çıkış Tarihi | 2019, Ağustos |