ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Samsung
Samsung Galaxy Tab S6 Lite (2020) Tablet (SM-P610)
Ekran Boyutu
10.4 İnç
Bellek (RAM)
4 GB
Arka Kamera
Var
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Cihaz Tipi | Tablet |
| Diğer Özellikler | İvme Ölçer Jiroskop Hall Sensörü AKG Ses Sistemi Dolby Atmos İkili Hoparlör RGB Işık Sensörü S Pen Desteği Samsung DeX Desteği Samsung Knox |
| Renk Seçenekleri | Gri Mavi Pembe |
| Ekran Boyutu | 10.4 İnç |
| Ekran Teknolojisi | TFT (LCD) |
| Ekran Çözünürlüğü | 2000 x 1200 Piksel |
| Piksel Yoğunluğu | 224 PPI |
| Ekran Özellikleri | Karanlık Mod (Dark Mode) WUXGA+ 16 Milyon Renk |
| Ön Kamera Özellikleri | 5.0 MP |
| Yonga Seti (Chipset) | Samsung Exynos 7 Series 9611 |
| CPU Frekansı | 2.30 GHz |
| CPU Çekirdeği | 8 Çekirdek |
| Ana İşlemci (CPU) | 4x 2.3 GHz ARM Cortex-A73 |
| 1. Yardımcı İşlemci | 4x 1.7 GHz ARM Cortex-A53 |
| İşlemci Mimarisi | 64-bit |
| Grafik İşlemcisi (GPU) | Mali-G72 MP3 |
| CPU Üretim Teknolojisi | 10 nm |
| Bellek (RAM) | 4 GB |
| Dahili Depolama | 64 GB |
| Hafıza Kartı Desteği | Var |
| Boy | 244.5 mm |
| En | 154.3 mm |
| Kalınlık | 7.0 mm |
| Ağırlık | 465 gr |
| 3G | Yok |
| 4G | Yok |
| İşletim Sistemi | Android |
| İşletim Sistemi Versiyonu | Android 13 |
| Bluetooth Versiyonu | 5.0 |
| Duyurulma Tarihi | 2020, Nisan |
| Seri | Galaxy Tab S6 Lite |
| Bluetooth | Var |
| Diğer Bağlantılar | ANT+ USB 2.0 3.5mm Kulaklık Girişi |
| Hafıza Kartı Kapasitesi | 1 TB |
| Desteklenen Hafıza Türü | Micro SD |
| Arka Kamera | Var |
| Arka Kamera Çözünürlüğü | 8.0 MP |
| Ön Kamera | Var |
| Kablosuz Wi-Fi | Var |
| Kablosuz Özellikleri | Wi-Fi 5 (802.11ac) Wi-Fi Direct Dual-Band (5GHz) MIMO özellikli VHT80 |
| GPS | Var |
| GPS Özellikleri | Beidou GLONASS GPS |
| Pil Kapasitesi | 7040 mAh |
| Ekran Alanı | 307.86 cm² |
| Ekran/Gövde Oranı | %81.6 |
| Arka Kamera Özellikleri | FHD (1920 x 1080)@30fps Otomatik Odaklama |
| Çıkış Yılı | 2020 |
| Diğer Depolama Seçenekleri | 128 GB |
| Çıkış Tarihi | 2020, Mayıs |
| Ürün Kodları | SM-P610NZAATUR SM-P610NZBATUR SM-P610NZIATUR |