ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Samsung
Samsung Galaxy Tab S11 Wi-Fi Tablet (128 GB)
Ekran Boyutu
11.0 İnç
Bellek (RAM)
12 GB
Arka Kamera
Var
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Cihaz Tipi | Tablet |
| Diğer Özellikler | İvme Ölçer Jiroskop AKG Ses Sistemi Akıllı Kalem ve Klavye Desteği Dolby Atmos Dörtlü Hoparlör Google Gemini Kablosuz DeX Pusula S Pen Samsung DeX Desteği Samsung Galaxy AI Smart Switch Su & Toza Dayanıklılık (IP68) USB Tip-C ile Şarj Yakınlık Sensörü 7 Yıl Güncelleme Garantisi 7 Yıl Güvenlik Güncellemesi Garantisi |
| Renk Seçenekleri | Gri Gümüş |
| Ekran Boyutu | 11.0 İnç |
| Ekran Teknolojisi | Dynamic AMOLED |
| Ekran Çözünürlüğü | 2560 x 1600 Piksel |
| Piksel Yoğunluğu | 274 PPI |
| Ekran Yenileme Hızı | 120 Hz |
| Ekran Özellikleri | Dynamic AMOLED 2X HDR10+ 1000 cd/m² (nit) Parlaklık (HBM) 1600 Nit Parlaklık |
| Ön Kamera Özellikleri | HDR 12MP ƒ/2.4 Ultra Geniş Açı |
| Yonga Seti (Chipset) | MediaTek Dimensity 9400+ |
| CPU Frekansı | 3.73 GHz |
| CPU Çekirdeği | 8 Çekirdek |
| Ana İşlemci (CPU) | 1x 3.73 GHz ARM Cortex-X925 |
| 1. Yardımcı İşlemci | 3x 3.3 GHz ARM Cortex-X4 |
| İşlemci Mimarisi | 64-bit |
| Grafik İşlemcisi (GPU) | Immortalis-G925 |
| CPU Üretim Teknolojisi | 3 nm |
| Bellek (RAM) | 12 GB |
| Dahili Depolama | 128 GB |
| Hafıza Kartı Desteği | Var |
| Boy | 165.3 mm |
| En | 253.8 mm |
| Kalınlık | 5.5 mm |
| Ağırlık | 469 gr |
| İşletim Sistemi | Android |
| İşletim Sistemi Versiyonu | Android 16 |
| Bluetooth Versiyonu | 5.4 |
| Duyurulma Tarihi | 2025, Eylül |
| Seri | Galaxy Tab S11 |
| Bluetooth | Var |
| Diğer Bağlantılar | USB-C 3.2 |
| Hafıza Kartı Kapasitesi | 2 TB |
| Desteklenen Hafıza Türü | Micro SD |
| Arka Kamera | Var |
| Arka Kamera Çözünürlüğü | 13.0 MP |
| Ön Kamera | Var |
| Kablosuz Wi-Fi | Var |
| Kablosuz Özellikleri | Wi-Fi Direct Wi-Fi 6E (802.11ax) 3 Band (2.4/5/6GHz) |
| GPS | Var |
| GPS Özellikleri | GLONASS BDS Galileo GPS |
| Pil Kapasitesi | 8400 mAh |
| 2. Yardımcı İşlemci | 4x 2.4 GHz ARM Cortex-A720 |
| Pil Özellikleri | Hızlı Şarj (45W) |
| Arka Kamera Özellikleri | f/2.0 Diyafram Geniş Açı HDR LED Flaş Otomatik Odaklama (AF) Panorama UHD 4K (3840 x 2160)@30fps |
| Bluetooth Özellikleri | A2DP LE |
| Diğer Depolama Seçenekleri | 256 GB 512 GB |