ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Samsung
Samsung Galaxy Tab S11 Ultra 5G Tablet (12 GB / 512 GB / 5G)
Ekran Boyutu
14.6 İnç
Bellek (RAM)
12 GB
Arka Kamera
Var
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Cihaz Tipi | Tablet (SIM Destekli) |
| Diğer Özellikler | İvme Ölçer Jiroskop AKG Ses Sistemi Akıllı Kalem ve Klavye Desteği Dolby Atmos Dörtlü Hoparlör Ekran İçi Parmak İzi Okuyucu Google Gemini Kablosuz DeX Pusula S Pen Samsung DeX Desteği Samsung Galaxy AI Samsung One UI 8 Smart Switch Su & Toza Dayanıklılık (IP68) USB Tip-C ile Şarj Yakınlık Sensörü 7 Yıl Güncelleme Garantisi 7 Yıl Güvenlik Güncellemesi Garantisi |
| Renk Seçenekleri | Gri Gümüş |
| Ekran Boyutu | 14.6 İnç |
| Ekran Teknolojisi | Dynamic AMOLED |
| Ekran Çözünürlüğü | 2960 x 1848 Piksel |
| Piksel Yoğunluğu | 239 PPI |
| Ekran Yenileme Hızı | 120 Hz |
| Ekran Özellikleri | Çentikli (Notch) Dynamic AMOLED 2X HDR10+ Yansıma Önleyicili (Anti-reflective coating) 1000 cd/m² (nit) Parlaklık (HBM) 1600 Nit Parlaklık |
| Ön Kamera Özellikleri | HDR 12MP ƒ/2.4 Ultra Geniş Açı |
| Yonga Seti (Chipset) | MediaTek Dimensity 9400+ |
| CPU Frekansı | 3.73 GHz |
| CPU Çekirdeği | 8 Çekirdek |
| Ana İşlemci (CPU) | 1x 3.73 GHz ARM Cortex-X925 |
| 1. Yardımcı İşlemci | 3x 3.3 GHz ARM Cortex-X4 |
| İşlemci Mimarisi | 64-bit |
| Grafik İşlemcisi (GPU) | Immortalis-G925 |
| CPU Üretim Teknolojisi | 3 nm |
| Bellek (RAM) | 12 GB |
| Dahili Depolama | 512 GB |
| Hafıza Kartı Desteği | Var |
| Boy | 208.5 mm |
| En | 326.3 mm |
| Kalınlık | 5.1 mm |
| Ağırlık | 695 gr |
| 3G | Var |
| 4G | Var |
| 5G | Var |
| İşletim Sistemi | Android |
| İşletim Sistemi Versiyonu | Android 16 |
| Bluetooth Versiyonu | 5.4 |
| Duyurulma Tarihi | 2025, Eylül |
| Seri | Galaxy Tab S11 |
| Bluetooth | Var |
| Diğer Bağlantılar | Dual SIM eSIM Nano SIM USB-C 3.2 |
| Hafıza Kartı Kapasitesi | 2 TB |
| Desteklenen Hafıza Türü | Micro SD |
| Arka Kamera | Var |
| Arka Kamera Çözünürlüğü | 13.0 MP |
| Ön Kamera | Var |
| Kablosuz Wi-Fi | Var |
| Kablosuz Özellikleri | Wi-Fi Direct EHT320 MU-MIMO Wi-Fi 7 (802.11 a/b/g/n/ac/ax/be) 3 Band (2.4/5/6GHz) 4096 QAM |
| GPS | Var |
| GPS Özellikleri | GLONASS BDS Galileo GPS |
| Pil Kapasitesi | 11600 mAh |
| 2. Yardımcı İşlemci | 4x 2.4 GHz ARM Cortex-A720 |
| Pil Özellikleri | Hızlı Şarj (45W) |
| Arka Kamera Özellikleri | f/2.0 Diyafram Geniş Açı HDR LED Flaş Otomatik Odaklama (AF) Panorama UHD 4K (3840 x 2160)@30fps |
| 2. Arka Kamera | Var |
| 2. Arka Kamera Özellikleri | HDR LED Flaş Panorama 8 MP f/2.2 Ultra Geniş Açı |
| Bluetooth Özellikleri | A2DP LE |
| Diğer Depolama Seçenekleri | 256 GB |