ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Samsung
Samsung Galaxy Tab S10+ Tablet (256 GB / 5G)
Ekran Boyutu
12.4 İnç
Bellek (RAM)
12 GB
Arka Kamera
Var
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Cihaz Tipi | Tablet (SIM Destekli) |
| Diğer Özellikler | İvme Ölçer Jeomanyetik Sensör (Pusula) Jiroskop Hall Sensörü Dolby Atmos Dörtlü Hoparlör Kısayol tuşu (AI Asistan) Parmak İzi Okuyucu RGB Işık Sensörü S Pen (IP68 Sertifikalı) S Pen Desteği Samsung DeX Desteği Samsung Galaxy AI Samsung Knox Samsung SmartThings Smart Switch Su & Toza Dayanıklılık (IP68) Vapor-Chamber Soğutma 7 Yıl Güncelleme Garantisi 7 Yıl Güvenlik Güncellemesi Garantisi |
| Renk Seçenekleri | Gri Gümüş |
| Ekran Boyutu | 12.4 İnç |
| Ekran Teknolojisi | Dynamic AMOLED |
| Ekran Çözünürlüğü | 2800 x 1752 Piksel |
| Piksel Yoğunluğu | 266 PPI |
| Ekran Yenileme Hızı | 120 Hz |
| Ekran Özellikleri | Anti-Reflection Dynamic AMOLED 2X Gorilla Glass 5 Göz Konforu Modu (Mavi Işık Filtresi) HDR10+ P3 (Geniş Renk Yelpazesi) Vision Booster WQXGA+ 1.000.000:1 Kontrast 16 Milyon Renk 650 Nit Parlaklık |
| Ön Kamera Özellikleri | 12MP ƒ/2.4 Ultra Geniş Açı |
| Yonga Seti (Chipset) | MediaTek Dimensity 9300+ |
| CPU Frekansı | 3.4 GHz |
| CPU Çekirdeği | 8 Çekirdek |
| Ana İşlemci (CPU) | 1x 3.4 GHz ARM Cortex-X4 |
| 1. Yardımcı İşlemci | 3x 2.85 GHz ARM Cortex-X4 |
| İşlemci Mimarisi | 64-bit |
| Grafik İşlemcisi (GPU) | Immortalis-G720 MC12 |
| CPU Üretim Teknolojisi | 4 nm |
| Bellek (RAM) | 12 GB |
| Dahili Depolama | 256 GB |
| Hafıza Kartı Desteği | Var |
| Boy | 185.4 mm |
| En | 285.4 mm |
| Kalınlık | 5.6 mm |
| Ağırlık | 576 gr |
| 3G | Var |
| 4G | Var |
| 5G | Var |
| İşletim Sistemi | Android |
| İşletim Sistemi Versiyonu | Android 16 |
| Bluetooth Versiyonu | 5.3 |
| Duyurulma Tarihi | 2024, Eylül |
| Seri | Galaxy Tab S10+ |
| Bluetooth | Var |
| Diğer Bağlantılar | USB-C 3.2 Gen |
| Hafıza Kartı Kapasitesi | 1.5 TB |
| Desteklenen Hafıza Türü | Micro SD |
| Arka Kamera | Var |
| Arka Kamera Çözünürlüğü | 13.0 MP |
| Ön Kamera | Var |
| Kablosuz Wi-Fi | Var |
| Kablosuz Özellikleri | Wi-Fi Direct Dual-Band (5GHz) HE160 MIMO Wi-Fi 6E (802.11ax) 3 Band (2.4/5/6GHz) 1024QAM |
| GPS | Var |
| GPS Özellikleri | Beidou GLONASS Galileo GPS QZSS |
| Pil Kapasitesi | 10090 mAh |
| Ekran Alanı | 446.06 cm² |
| Ekran/Gövde Oranı | %84.3 |
| 2. Yardımcı İşlemci | 4x 2.0 GHz ARM Cortex-A720 |
| Pil Özellikleri | Hızlı Şarj (45W) |
| Arka Kamera Özellikleri | Flaş Focus Pixels Otomatik Odaklama UHD 4K (3840 x 2160)@30fps 1 x 13MP ƒ/2.0 Geniş Açı |
| 2. Arka Kamera | Var |
| 2. Arka Kamera Özellikleri | Utra Geniş Açı 8.0 MP |
| Çıkış Yılı | 2024 |
| Diğer Depolama Seçenekleri | 512 GB |